9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Вінницькі фабрики почали шити захисні костюми для медиків (фото)

Вінницька міськрада замовила у місцевих швейних підприємств понад 17 тисяч спеціальних захисних костюмів для медичних працівників міста. Костюми шитимуть на ПрАТ «Володарка» та швейній фабриці “Поділля”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “День”,

«Володарка» вже частково переорієнтувала виробництво і приступили до пошиття 10 тисяч костюмів. Фабрика «Поділля» планує пошити понад 7 тисяч одиниць. Таким чином Вінниця повністю забезпечить місячні потребу у захисних костюмах для медперсоналу.

Загальна місячна потреба для всіх лікарень вторинної ланки міста складає близько 22 тисяч одиниць. Зараз маємо матеріал на 10 тисяч, адже є об’єктивна проблема з наявністю матеріалів на ринку. Якщо «Володарка» працюватиме на повну, то за два тижні роботи вдасться повністю покрити місячну потребу. Також ще 7300 костюмів пошиє фабрика «Поділля», – відзначає міський голова.

Це перший досвід працівників фабрики у пошитті спецодягу для медичного персоналу. Тканину для костюмів, яка відповідає всім необхідним стандартам було замовлено в Харкові. Для пошиття костюмів біозахисту довелося переорієнтувати виробництво, організовувати додаткову роботу розкрійного цеху і поставити процес на «потік».

Найскладніше в умовах карантину знайти комплектуючі матеріали, в цьому й полягала головна причина того, чому ми раніше не приступили до роботи, – каже головний інженер ПрАТ «Володарка» Євгенія Заїчка.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають