9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Вересня, 2023

Український бренд одягу «Авіація Галичини» за добу зібрав $7000 для худі на Kickstarter

Український бренд одягу «Авіація Галичини» запустив на Kickstarter проект зі збору грошей для худі Syla. Щоб зібрати $7 тис на худі Syla, компанії знадобилося 30 годин.  станом на 22 червня на рахунку проекту $11,4 тис.

Журналіст MC Today поспілкувався c Уляною Барабаш, співзасновником і дизайнером українського бренду одягу «Авіація Галичини». Уляна розповіла, як створювали худі Syla і як готувалися до запуску проекту на Kickstarter.

Худі для міста, активного відпочинку, подорожей, – зазначено в описі худі Syla на сайті «Авіації Галичини».

Головна особливість Syla в тому, що в ньому поєднали худі й дощовик.

За словами Уляни Барабаш, розробка моделі зайняла більше півтора року. Спочатку в «Авіації» навіть відмовилися від цієї ідеї, тому що тоді її реалізація здавалася неможливою. Але тому стало ще цікавіше зробити щось таке, чого ніхто не робив.

Результат пошуку зображень за запитом "Худи Syla"

Розробники зробили худі багатофункціоним. Велика кількість кишень дозволить носити з собою і документи, гроші, телефон і навіть планшет або книгу. А ще є секретна кишеня для цінних речей.

Многофункционное худи Syla

Ми задумали інновацію. Вирішили зібрати гроші на першу партію худі й перевірити, як відреагує ринок на продукт, – розповідає Уляна Барабаш.

На Kickstarter вже розкупили перші 50 худі по $ 69 і 20 наборів по $ 129 за пару худі. Але на майданчику ще залишилися комплекти. За оптовою ціною 10 худі можна взяти за $599.

Кампанію підтримали люди з різних кінців світу: від Японії до США. З України також знайшлося чимало охочих підтримати проект співвітчизників.

За словами Уляни Барабаш, зібрані гроші підуть на пошиття першої партії худі. Виробничі можливості «Авіації» – до тисячі одиниць продукції в місяць.

Що особливо важливо, завдяки успіху худі Syla на Kickstarter «Авіація Галичини» відкрила для себе вихід на закордонні ринки.

До самої кампанії на Kickstarter команда готувалася понад рік.

Наша команда і друзі в цьому худі подорожували по багатьох країнах. Вийшли полу екстремальні зйомки: піднімалися на Кіліманджаро, стрибали з парашутом, їздили в Чорнобиль і спускалися на каяку в горах, – згадує Уляна.

Останні новини:

Зараз читають