9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Українська компанія презентувала оновлену лінійку взуття для військових

Українська компанія «Талан» на міжнародній виставці «Зброя та Безпека – 2019» представила оновлену лінійку взуття для військових.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

За словами головного технолога підприємства Костянтина Буринди, всі контракти за 2019 рік для Міністерства оборони України виконуються із матеріалів поліпшеної якості, насамперед це стосується підошов, на які іноді були нарікання від воїнів.

“Ми також презентуємо нову модель літніх черевиків для військових та представників спецпідрозділів. Це шкіряне взуття з поліуретановим покриттям, яке захищає черевики від дрібних порізів, а також має захисні накладки на носку та п’ятці. Підошва, завдяки новій формулі гуми, має підвищену стійкість до стирання, ковзання та амортизуючи властивості, а взуття в цілому є повністю дихаючим. Також черевики мають тришарову устілку, яка розподіляє вологу та сприяє її виводу з взуття. Устілка самостійно висихає за 6 годин та не залишає на собі запахи”, – повідомив Костянтин Буринда.

За його словами, ці черевики проходили тестування у військах протягом поточного року та досі тестуються.

“Також у цьому році для зимового та демісезонного взуття ми використовуємо поліпшені підошви. Ми порівнювали наше зимове взуття з іноземними аналогами, кращим із яких виявився канадський, але наша зимова гума перевершила і його. Використання зимової мембрани дозволяє комфортно почувати себе за температур від -10 до -32 0С при інтенсивному пересуванні, – додав головний технолог компанії «Талан».

Якщо ж військовослужбовець при виконанні обов’язків рухається небагато – спостережний пост, караульна служба тощо, наша компанія пропонує додатковий утеплювач – бахіл із водовідштовхувальними властивостями, який можна одівати одразу на взуття.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають