9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Січня, 2023

У Світловодську відкриють нове швейне виробництво на 200 робочих місць

У Світловодську Кіровоградської області запрацює швейне виробництво з Херсонщини на 200 робочих місць.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Суспільне.

Підприємство працює на ринку легкої промисловості понад десять років. Їх замовники – силові структури України. Одяг відшивали на шести підприємствах Херсонської області.

“Після того, як Російська Федерація напала на нашу країну, у нас не було доступу до підприємств. Ми переїхали на Черкащину”, – розповідає Ярослав Скрипник, директор швейної компанії.

За три місяці роботи в Черкаській області запрацювали три фабрики компанії. Тепер хочуть створити ще одну – у Світловодську.

“Тобто сама компанія релокована, а підприємство в Кіровоградській області створюватимемо “з нуля”, – уточнює директор підприємства.

Компанія має давні виробничі контакти в легкій промисловості, у тому числі за кордоном, тому з війною ланцюги постачання не перервались – тканину і фурнітуру мають.

Для фабрики завозять нове обладнання та найматимуть нових працівників.

“Це буде підприємство повного циклу. Тобто 200 чоловік – це і керівники виробництва, майстри, технологи, розкрійники, механіки – увесь перелік промислових спеціальностей. Мінімальна заробітна плата на підприємстві складатиме 12 тисяч гривень”, – каже Ярослав Скрипник.

З підбором персоналу допомагає Світловодська філія обласного Центру зайнятості. Ярослав Скрипник зустрівся з потенційними працівниками – на зустріч прийшли 60 швачок. У центрі зайнятості також підібрали декілька варіантів приміщення для фабрики.

Підприємство почне роботу за місяць. Ярослав Скрипник говорить, що в планах відкрити підприємство в Олександрії Кіровоградської області. Це станеться, якщо знайдуть потрібних працівників.

За його словами, підприємства у Кіровоградській області працюватимуть і після відновлення виробництва у Херсоні.

“Звільнили Херсон, ми вдячні нашій армії, будемо відновлювати роботу підприємств. Чекаємо, поки буде електроенергія, вода. Поки що заїхати в Херсон неможливо, тому що ідуть розмінування. Як тільки будуть умови, звісно, будемо запускати Херсон”, – наголошує менеджер.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають