9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Травня, 2023

На Сумщині відкрили текстильну фабрику на 400 робочих місць (фото)

Сьогодні, 6 грудня, колишня ткацька фабрика, яка не працювала багато років, а нині один з виробничих підприємств національного лідера в текстильній галузі України – Концерну “Ярослав”, гостинно відчинила двері для відвідувачів, щоб показати, як змінилася і набула сучасного вигляду будівля, яка ще недавно привидом височіла в Кролевці. Нові господарі вдихнули життя в історичну спадщину фабрики художнього ткацтва.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Ukraine Now.

Участь у відкритті взяли голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко, Кролевецький міський голова Олександр Бобровицький, голова Кролевецької РДА Олег Кучерявий народний депутат України Андрій Деркач та інші представники влади. голова облдержадміністрації Микола Клочко.

Як зазначив голова ОДА Микола Клочко:

“Зараз у Кролевці відроджується те традиційне виробництво, яке для міста було основним. Відроджуються традиції. І наша позиція: органів державної влади, місцевого самоврядування, народного депутата, досить чітка – мають бути створені нормальні умови для життя громадян”.

Як сказав керівник концерну Олександр Барсук, за два-три місяці на фабриці запрацює ще один цех, також для працівників буде створено їдальню та проведено благоустрій території, щоб працювати було комфортно і в задоволення.

Наразі на Кролевецькій фабриці працює 100 робітників. В наступному році планується прийняти на роботу ще близько 300 працівників.

Тут виготовляють трикотажну білизну, домашній трикотаж, жіночі сорочки, піжами, спецодяг, постільну білизну та багато іншого за швейним профілем.

Компанія співпрацює з українськими підприємствами, а також здійснюються поставки на міжнародні ринки: продукція експортується в США, ЄС, Канаду, Молдову, Білорусь, Казахстан та Грузію.

АвторUkraine Now

Останні новини:

Зараз читають