9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 15 Квітня, 2021

У січні на Львівщині помітно зросло виробництво паперу та деревини

 • У січні, у порівнянні з показником цього місяця у 2020 році, виробництво промислової продукції в області збільшилось на 2,8%.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на видання “Варіанти“.

  Зокрема, на підприємствах добувної промисловості та розроблення кар’єрів обсяги виробництва зросли на 9,4%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 0,3%.

  Натомість на підприємствах переробної промисловості обсяг промислової продукції знизився на 1,5%.

  У переробній промисловості зменшили випуск промислової продукції підприємства металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 20,7%), машинобудування (на 10,7%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 7,4%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 1,5%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 0,6%).

  Збільшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 12,2%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 7,3%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 0,6%).

  Зазначимо, що у 2020 році, у порівнянні з 2019 роком, виробництво промислової продукції у Львівській області збільшилось на 4%.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ДСНС поновила відновлення цивільних об’єктів на Донеччині

  В районі Операції об'єднаних сил підрозділи ДСНС України залучаються до відновлення цивільної інфраструктури.Передає Національний...

  “Нова Пошта” відкрила автоматизований сортувальний термінал в Черкасах

  У Черкасах на повну потужність запрацював новий термінал "Нової пошти", загальні інвестиції в будівництво якого склали 33,2 мільйона гривень.

  Запоріжжя закуповує ще три кузови для модернізації трамваїв

  В Запоріжжі оголошено тендер на закупівлю ще трьох частково низькопідлогових кузовів трамвайних вагонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AllTransUA.

  Установи Національної академії наук України представили свої розробки для сільського господарства та харчового забезпечення

  Установи Національної академії наук України в рамках участі у загальнонаціональних та міжнародних виставкових заходах представили власні розробки та напрацювання для сільського господарства...

  Морський порт Чорноморськ в березні перевалив понад два мільйони тонн вантажів

  Морський порт Чорноморськ в березні 2021 року перевалив 2,15 мільйона тонн вантажів, що на 5,6% більше показників аналогічного періоду 2020 року.

  В Збройних силах України з’являться мобільні групи викладачів англійської мови

  На сьогодні армійські центри мовної підготовки можуть навчати 800 осіб на рік. Цього замало, тому цифру подвоять, а до військових частин направлять...

  ВМС України відпрацьовує застосування рухомих пунктів управління (фото)

  Для відпрацювання боротьби з ворожим РЕБ та радіокерованими фугасами окремий полк зв'язку Військово-Морських Сил ЗС України провів польове тренування.

  «ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

  Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  ДСНС поновила відновлення цивільних об’єктів на Донеччині

  В районі Операції об'єднаних сил підрозділи ДСНС України залучаються до відновлення цивільної інфраструктури.Передає Національний...

  «ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

  Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  “Нова Пошта” відкрила автоматизований сортувальний термінал в Черкасах

  У Черкасах на повну потужність запрацював новий термінал "Нової пошти", загальні інвестиції в будівництво якого склали 33,2...