9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

У Миколаєві на Львівщині запустили виробництво амуніції для військових

У Миколаєві, що на Львівщині, підприємство шиє одяг та амуніцію для військових. Зокрема, наплічники для дронів та “Starlink”, тактичні ремені, медичні рюкзаки та підсумки. На початку війни фабрику відкрили підприємці з Києва.

Про це Суспільному розповів власник бізнесу Олександр Ніколаєнко, передає Промисловий Портал.

Нове виробництво запрацювало у березні минулого року.

“Мої знайомі мені сказали, що тут на Львівщині стоїть пуста швейна фабрика, яка зачинилася в грудні 21 року. І 14 березня 2022 року ми тут відкрили нове виробництво”, — каже власник підприємства Олександр Ніколаєнко.

Галина Саврун до повномасштабного вторгнення шила жіночий одяг, тепер — одяг та спорядження для військових.

“Це нам все в новинку, ми перше такого не шили, а зараз під час війни стараємося чимось допомогти. Шиємо різне: і одяг, і амуніцію різну, все, що замовляють нам, все що для хлопців потрібно, щоб їм було легше”, — розповідає швачка.

blank

Підприємство має восьмирічний досвід з пошиття тактичного спорядження. Раніше шили наплічники як для цивільних, так і для військових.

“Зараз ми робимо все в кольорі мультикам і кольорі койот, майже всі вироби робляться у двох кольорах. До війни ми робили 3-4 кольори, а зараз ми робимо те, що потрібно на фронті. Ми завжди використовуємо тільки тканину кордуру, яка зроблена по військовим стандартам. Вона не світиться в приладах нічного бачення, вона має спеціальне просочення”, — пояснює Олександр Ніколаєнко.

Власник підприємства зазначає, багато чого розробляють спільно з військовими, зокрема бойовими медиками чи операторами дронів.

“Ми були першими, хто зробив наплічник, в якому зручно переносити дрони. Ми були першими, хто зробив наплічник для “Starlink”. Ті ж оператори дронів, вони коли виходять на позиції, таскають з собою “Starlink”, щоб мати зв’язок. Це в нас наплічник для нього. А є медичний наплічник, з яким бойовий медик на першій лінії. Він досить компактний, але сюди вміщається все що потрібно для допомоги. Він має відділення для турнікетів швидкого доступу, тут є диспансер для рукавичок. І фішка в тому, що бойовий медик турнікет може дістати, не знімаючи наплічника, і зробити огляд”, — каже чоловік.

blank

На підприємстві є близько 40 працівників. Усі швачки — місцеві.

“Шиємо спорядження для хлопців. Сподіваємося, що ми так підтримуємо їх на війні, завдяки їм ми маємо тут роботу, що вони нас оберігають, і ми спокійно працюємо”, —каже начальниця виробництва Любов Данчевська.

На підприємстві працюють і над іншими розробками, зокрема планують шити штурмові рюкзаки, чохли на шоломи й бронежилети.

Останні новини:

Зараз читають