9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

Новий Центр крою і дизайну запрацював у Чернівцях

Навчально-практичний центр сучасних технологій крою та дизайну відкрили у Чернівецькому вищому професійному училищі №3.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Чернівецької обласної державної адміністрації.

Для закладу придбали нову техніку, котра дозволяє моделювати, виготовляти та оздоблювати одяг. Це комп’ютери, програмне забезпечення, вишивальна, петельна та обметувальна машини тощо.

«Сучасний світ потребує заповзятливих і кваліфікованих кадрів, що дасть можливість посилити позиції професійно-технічної освіти в Україні як ключової ланки розвитку економіки нашої держави», – зауважила заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко.

На створення навчально-практичного центру витратили майже 2,3 мільйона гривень. Більшу частину цієї суми – понад 1,5 мільйона – виділили із державного бюджету, 550 тисяч скерували із кошторису Чернівців та 220 тисяч – зі спеціального фонду училища.

Центр сучасних технологій крою та дизайну – вже 12 подібний освітній хаб, котрий запрацював на Буковині. Відкриття таких закладів має потужний вплив на розвиток професійно-технічної освіти краю.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають