9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

У Черкасах запрацювало сучасне швейне виробництво з Херсонщини

Сучасне перспективне виробництво з пошиття одягу для поліції, нацгвардії, рятувальників та ЗСУ відкрилося у Черкасах. Компанія переїхала з окупованого Херсону.

Окрім пошиття, компанія розробляє одяг. Наприклад та форма, яка з’явилася у 2014 році в нацполіції, була створена саме на Херсонщині, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Прочерк.

ТОВ «Швейна компанія «ВІД», що працювало на Херсонщині й мало там 6 виробництв, тепер налагоджує виробництво на Черкащині. Про це розповідає директор швейної компанії Ярослав Васильович.

“На півдні ми мали шість фабрик. Більше того, ще біля 15 підприємств завантажували роботою, а також нашу продукцію виробляють і за межами України. У цілому компанії 9 років”, – розповідає директор.

На сьогодні на черкаському підприємстві працює близько 80 швачок, у Херсоні ж в цілому було 450 робітників. Тож, у Черкасах, як мінімум, планується збільшити кількість працівників-швачок до 200 – 250 осіб. А це створення нових робочих місць на Черкащині, можливість в такий складний час в країні кожному бажаючому реалізувати себе професійно та отримувати достойну заробітну плату.

Сьогодні підприємство дуже активно розвивається, готове до співпраці. З розвитком виробництва вкрай потрібні кваліфіковані фахівці. На даний час швейній компанії потрібні начальник виробництва, технологи, і багато професійних швачок.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають