9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 21 Січня, 2022

Третина експорту шин заводу «Росава» припадає на Євросоюз

Білоцерківський завод з виробництва шин «Росава» експортує третю частину своєї продукції до Євросоюзу та активно модернізує підприємство.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Ukraine Now.

Сьогодні біля воріт підприємства стояло 6 фур з новим обладнанням, яке привезли з Нідерландів.

Шиноскладальний комплекс EХХIUM був спеціально виготовлений на замовлення компанії “РОСАВА” за 15 місяців.

Нова лінія забезпечуватиме складання шин, які будуть позиціонуватися у високому ціновому сегменті як шини преміального класу від 17 до 20 дюймів з категорією швидкості H, V, W – 210 км/год, 240 км/год, 270 км/год відповідно.

Підприємство продовжує розширення присутності на європейських ринках і реалізацію програми модернізації виробництва.

З 2016 року завод почав серйозну модернізацію обладнання, що дозволило йому випускати продукцію європейської якості.

“Нові технології дозволили випустити дві лінійки шин, які кардинально відрізняються від всього, що завод виробляв раніше: літні Premiorri Solazo і зимові Premiorri ViaMaggiore.

Нова продукція дозволила вперше вийти за межі ринку СНД. Зараз ці шини з великим успіхом продаються в усьому ЄС, і перш за все в Великобританії, Бельгії, Німеччини, Франції, Італії”, – повідомив в інтерв’ю журналістам генеральний директор компанії Олександр Даліба.

Виробника оцінили і покупці, і дилери – вони тепер працюють з ним, як з усіма виробниками світового масштабу: заздалегідь заповнюють свої склади великими партіями наших шин. Навесні завод відвантажує для Європи партії зимових шин.

Близько 45% виготовленої продукції йде на внутрішній ринок – 55% на експорт. В Україні завод займає 40% частки ринку в групі легкових шин. Компанія реалізує свою продукцію в шість десятків країн світу. В експортних продажах третю частину займає ринок Європейського Союзу.

АвторUkraine Now

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають