9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

Швейна фабрика в Іршаві перепрофілювалася на виробництво захисних масок (відео)

Пошив одягу для професійних велосипедистів: трико, футболки, жилетки, куртки, шкарпетки, рукавички – така спеціалізація у швацької фабрики, що функціонує в Іршаві.

Костюми, що тут виробляють, носять кращі спортсмени по всій Європі. Та карантин однаково діє для всіх, тому підприємство тимчасовопризупинило роботу. Однак працівники її час вдома гаяли не довго – перепрофілювалися і почали шити захисні маски.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Закарпаття онлайн.

Працівників на фабриці близько сотні, та на час карантину на роботу вийшла лише половина: аби дотримуватися всіх превентивних норм. Маски тут раніше не шили, та й не всі швацькі машинки до такого виробництва пристосовані. Але жінки вчаться, розуміють всю важливість цієї допомоги.

Щодо собівартості одної маски, не враховуючи роботу, – то це 10-15 гривень. Та продавати їх тут ніхто не збирається. Всі захисні засоби, що пошиють на цьому підприємстві, передадуть керівництву міста, а далі вже на розсуд голови Іршавської ОТГ, розподілять по лікарнях чи роздадуть людям, що цього потребують, аби так чи інакше допомогти рідній громаді.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають