9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Листопада, 2023

«Рубіжанська панчішна мануфактура» отримала нове виробниче обладнання від USAID та створила нові робочі місця

ТОВ «Рубіжанська панчішна мануфактура» отримала нові промислові в’язальні верстати в рамках підтримки від USAID.

Виробник одягу був вимушений перемістити своє виробництво з Рубіжного (Луганська область) до Львова після початку повномасштабного вторгнення рф.

“Аби допомогти створити основу для потужного відновлення економіки України, USAID надає підтримку українському бізнесу для того, щоб він і далі працював і забезпечував робочі місця для українців у воєнний час. У багатьох випадках ця підтримка охоплює кілька етапів розвитку та зростання підприємства”, – зазначають на сторінці USAID у Facebook.

З того часу, як «Рубіжанська панчішна мануфактура» почала працювати у Львові, USAID оплатило річну вартість оренди виробничих приміщень і закупило 11 нових промислових в’язальних машин, завдяки чому підприємство збільшило виробництво продукції на 25% і створило 9 нових робочих місць. Нове обладнання дозволить підприємству виконувати більші замовлення та збільшити свій дохід майже на 40%.

“Постійна підтримка українського бізнесу з боку USAID допоможе Україні по завершенні війни продовжити свій розвиток у якості суверенної, незалежної, демократичної та заможної держави”, – підкреслюють у USAID.

Останні новини:

Зараз читають