9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 23 Травня, 2022

На Тернопільщині запустили в роботу швейне підприємство з Києва

На Тернопільщині запрацювало вже третє виробництво, яке перенесло до області свої потужності та налагодило виробничий процес. 

Підприємство переїхало до регіону з Києва. Про це повідомив голова Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Труш, передає Національний Промисловий Портал.

“Загалом, департамент економіки опрацьовує 52 заявки щодо розміщення нових підприємств в нашій області. Для 20-ти вже знайшли приміщення. Сьогодні провели зустріч з заступницею бізнес-омбудсмена щодо допомоги в перевезенні підприємств на Тернопільщину. Для зручності підприємців сформовано перелік об’єктів нерухомості з коротким описом та контактами відповідальних осіб”, – говорить голова Тернопільської ОВА.

Раніше ми писали про те, що на Тернопільщині розпочинає свою роботу підприємство з виготовлення клейкої стрічки, яке переїхало з Запоріжжя.

“Наразі вже маємо пропозиції щодо 45 приміщень та земельних ділянок в 5 територіальних громадах Тернопільщини. Цей список ми будемо постійно поповнювати”, – зазначив Володимир Труш.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають