9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 23 Травня, 2022

На Рівненщині підприємство безоплатно шиє для військових

У Рівному шиють для війська теплі куртки та підсумки для армійських аптечок. Місцеве підприємство спецпошиву відклало замовлення для європейських партнерів та зосередилося на потребах наших військових.

Професійним швачкам допомагають волонтерки. Одяг для військових шиють безкоштовно, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Суспільне.

До війни на цьому підприємстві виконували замовлення для фірм з Австрії та Німеччини, пояснює начальник швейного виробництва Михайло Казван.

“Цю продукцію довелося нам відкласти в сторону, розпочати випуск продукції для наших Збройних Сил. Це куртки утеплені. І аптечки, які йдуть для кожного бійця на фронт”, – розповідає чоловік.

Доки тривають морози, така куртка знадобиться кожному українському воїну, каже пан Михайло. Маскувальна тканина робить їх непомітними для ворога у лісосмузі.

“Попросили волонтери централізовано. Ми відшиваємо, віддаємо їм. Приходять бійці тероборони і ті, що на передову їдуть. Приходять, просять. Перші дні забирали з рук, з-під машинки. Ми їм безкоштовно віддавали це”, – каже начальник швейного виробництва Михайло Казван.

На підприємстві працює сорок осіб, але частина з початком війни виїхала з міста. Тож підприємці запросили долучатися всіх охочих. Відгукнулися десятки волонтерів. Частина волонтерів – немісцеві, як от Наталя з Києва.

“Знайшла на сайті, що можна допомогти. І потрібна допомога в такий час. Звичайно, треба допомагати. Це якась єдність, якась допомога. Це краще, ніж дивитися і переживати, нервуватися. А це я можу цим допомогти”, – каже волонтерка Наталія Сухляєва.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають