9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

На Львівщині зменшилось виробництво гуми та пластмасових виробів

У січні-березні 2020 року, у порівнянні з цими місяцями 2019 року, виробництво промислової продукції в Львівської області збільшилось на 8,9%.  

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Варіанти Львів.

Зокрема, на підприємствах переробної промисловості виробництво зросло на 15,8%, добувної промисловості та розроблення кар’єрів – на 6%, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – зменшились на 5,3%.

У переробній промисловості збільшили випуск промислової продукції підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 40,4%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 32,3%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 6,6%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 2%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 0,5%).

Зменшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах машинобудування (на 16,2%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 5,5%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 1,2%).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають