9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 5 Червня, 2023

На Київщині росіяни розграбували текстильну фабрику “Ярослав”

Російські окупанти покидаючи населені пункти Київської області займалися грабунком та знищенням українського майна. Так, у місті Димер на півночі регіону російськими військовими була розграбована фабрика та фірмовий магазин концерну “Ярослав”.

Повідомляє Національний Промисловий Портал.

Про важкі наслідки окупацій для українського підприємства повідомив на своїй сторінці у FB Олександр Барсук, директор концерну “Ярослав”.

Керівник концерну зазначає, що росіянами було пограбовано та розтрощено фірмовий магазин, зникла готова продукція та допоміжне обладнання. Крім того, на самій фабриці не залишилося жодних цілих дверей.

Було частково пошкоджене обладнання підприємства, росіяни винесли навіть одяг та особисті речі швачок, які зберігалися на території фабрики.

blank
Маршрут фабричної вантажівки, яку окупанти вивезли разом з викраденим майном до Білорусі. Відслідковано завдяки GPS-трекеру.

Ба більше, підлий окупант вкрав фабричну машину, яка працювала та розвозила сировину і готову продукцію. Службова вантажівка наразі перебуває у Білорусі, росіяни забрали її з собою. З великою ймовірністю саме у ній вони перевозили награбоване.

blank
Викрадена росіянами фабрична вантажівка концерну “Ярослав”. Фото: Олександр Барсук

“В Димері окупаційних військ вже немає. Люди починають виходити на вулицю. Вони вже не бояться діставати телефон і можуть посміхатись. Не боятись, що росіяни ввірвуться в дім і заберуть не тільки старий телевізор і праску, але навіть дитячі речі та одяг. Такої дикості наші люди ніколи не бачили”, – розповідає у своєму дописі Олександр Барсук.

Це лише одне з небагатьох свідчень злочинів, які російські окупанти чинили на території Київщини. Важко уявити, що діялося тут з місцевими мешканцями, беззахисними жінками та дітьми.

Останні новини:

Зараз читають