9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

Луцькі волонтери організували пошив тактичних рукавиць для військових і вже виготовили понад тисячу пар

Луцькі волонтерки за сім місяців роботи пошили більше тисячі пар тактичних рукавиць для українських бійців. Зараз чергову партію готують для бійців 14-ї окремої механізованої бригади.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Суспільне.

Як розповіла журналістам волонтерка Наталія Майструк, від перших днів повномасштабного вторгнення окупаційних військ в Україну разом з іншими жінками з мікрорайону Вишків організувалися задля допомоги армії.

blank
Тактичні рукавиці від луцьких волонтерів. Фото: Суспільне

В одному з приміщень жінки вирізають заготовки для пошиття рукавиць. Щоб пошити одну пару рукавиць, каже Наталія Майструк, необхідно вирізати 26 деталей-заготовок. Рукавиці шиють на липучках від восьмого до одинадцятого розміру.

Шкіра різна. Є шкіра тонша, бо кожна заготовка з іншої тканини йде. Ми сюди стараємося, щоб більше було замшу, щоб середина була, де рука, м’якшою”, – говорить жінка.

Перші тактичні рукавиці, які виготовляли в лютому і березні, шили для військовослужбовців, які несли службу на Луцькому аеродромі, а також для військовослужбовців територіальної оборони.

Зі слів волонтерки Тетяни Васильєвої, всі бійці, які отримували тактичні рукавиці, виробами задоволені.

“Хлопці хвалять, кажуть, що вони їх добре захищають. Так, як наші хлопці і по лісах, і болотах, і по всьому – це дуже зручно. Дуже добре танкістам, тому що вони не здирають ці кісточки, не робляться рани”, – зазначила лучанка.

blank
Тактичні рукавиці від луцьких волонтерів. Фото: Суспільне

Рукавиці зі шкіряних заготовок у себе вдома відшиває волонтерка Тетяна Макаревич. Каже: одну пару робить за годину. Щоб швидше впоратися з роботою, приходять допомогти й інші швачки.

На початку я працювала тижнями, але зараз така ситуація, що треба і біля будинку, і трохи ще заробити щось на хліб. Три дні на тиждень я шию рукавички. Вони допомагають нашим солдатам, ми душу вкладаємо сюди в якомусь сенсі”, – додала жінка.

Волонтерки зазначають: будуть допомагати військовим, доки не закінчиться війна. Людей, які мають непотрібні шкіряні речі, просять приносити їх до волонтерського центру на вулиці Вахтангова в Луцьку.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають