9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Чернігівська швейна фабрика буде шити пальта для офіцерського складу армії Польщі

Швейна фабрика “ТК-Стиль” (Чернігів), що входить до складу групи компаній “Текстиль-Контакт”, отримала замовлення на пошив 5 тис. демісезонних пальт для офіцерського складу армії Польщі, яка входить в НАТО.

Це перше армійське замовлення з країн Північноатлантичного альянсу, передає Інтерфакс-Україна.

Більш того, немає відомостей, що в Україні подібні замовлення кимось ще виконувалися. Контракт не дуже великий для нашої фабрики, але на даному етапі замовник придивляється до нашим можливостям, якості, швидкості виготовлення і, якщо його все влаштує, ми отримаємо більш великий контракт. Тобто дане замовлення – це більше на перспективу, – пояснили агентству в компанії.

У той же час, відзначають в прес-службі, в цілому це не перший для компанії замовлення пошиття одягу для військових.

Зокрема, нещодавно наш підрозділ “Текстиль-Контакт” виграло тендер ВСУ на пошиття демісезонних комбінезонів. Будемо і далі брати участь в конкурсах, щоб мати можливість одягати як армію НАТО, так і наших військовослужбовців за стандартами європейських армій, – цитує прес-служба засновника “Текстиль-Контакту” Олександра Соколовського.

За інформацією на порталі Prozorro, в рамках виграного тендера “Текстиль-Контакт” до кінця жовтня поточного року поставить на адресу Міністерства оборони України 10 тис. Вітровологозахисні демісезонних костюмів. Сума контракту – майже 6 млн грн.

Ми не збираємося повністю переходити на “оборонку”. Все-таки ми орієнтовані на цивільний сегмент ринку. Але працювати в цьому напрямку продовжимо, – зазначає О. Соколовський.

“Текстиль-Контакт” заснований в 1995 році і сьогодні являє холдинг, який об’єднує різні напрямки активів: оптова та роздрібна торгівля, імпорт тканин, фурнітури та домашнього текстилю, а також пошиття спецодягу (в тому числі військового обмундирування). Підрозділи холдингу співпрацюють з партнерами (постачальниками і замовниками) з різних країн.

Асортиментний ряд – більше 30 тис. видів тканин з 27 країн світу і 20 тис. найменувань товарів в категоріях: фурнітура, пошиття одягу, декор та домашній текстиль.

Виробництво групи компаній – швейна фабрика “ТК-Стиль” (Чернігів); виробництво з пошиття спецодягу; фабрика по виробництву виробів домашнього текстилю; виробництво ниток ТМ “Барва”.

Крім того, в грудні поточного року компанія має намір відкрити нове текстильне виробництво в Чернігові, інвестує в його створення і розвиток 130 млн грн в 2018-2019 роках.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають