9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Латвія передає українській армії військові квадроцикли

Закордонні партнери продовжують допомагати українській армії у війні із російськими окупантами. Вони постачають не лише озброєння та товари першої необхідності, а й транспортні засоби.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на АвтоЦентр.

Вони відіграють важливу роль у наших військових. Особливо це стосується специфічних військових тактичних машин, які дозволяють швидко пересуватися будь-якою місцевістю.

blank

Саме тому активісти з Латвії почали постачати в Україну квадроциклів, адаптованих до військових умов. Тиждень тому із заводу LV-Teh вирушила третя партія підготовлених машин.

Цю техніку будуть використовувати для розвідки та бойових завдань. Наприклад, на таких квадроциклах можна максимально близько підійти до розташування ворога, завдати удару з гранатомета або скоригувати вогонь, а потім швидко покинути територію.

blank

Активісти збирають квадроцикли у приватних осіб та підприємств. Потім передають їх спеціалістам, які адаптують машини до військових умов. Зокрема, їх оснащують кріпленнями для зброї та багажниками, та перефарбовують у камуфляжний колір.

Останні новини:

Зараз читають