9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

Київський завод «Більшовик» виставили на приватизацію

Другий об’єкт великої приватизації – київський завод “Більшовик” – готовий до аукціону. Його стартова ціна складає 1,39 мільярда гривень.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив голова Фонду державного майна Дмитро Сенниченко, передає Національний Промисловий Портал з посланням на Укрінформ.

Як зазначається, 1,39 млрд грн – пропозиція стартової ціни, яку аукціонна комісія направить до Уряду, разом із приватизаційними умовами.

“Завод “Більшовик” – приклад того, як підприємства через корупцію та неефективне управління повністю занепадають, обростають боргами та стають тягарями для держбюджету. За довгі роки виробництво заводу було знищене, до 80% майна та основних засобів знаходяться в аварійному стані. З 20 цехів використовується лише три! Уявіть, наймолодшому верстату “Більшовика” – 38 років!”, – зазначив Сенниченко.

Підприємство накопичило понад 500 млн боргів, в тому числі з виплат заробітної плати. Це означає, що частина колективу працює без зарахування стажу, а, отже, не може вийти на пенсію.

На переконання голови Фонду держмайна, приватизація дозволить не лише зберегти робочі місця працівникам, а й модернізувати виробництво на базі заводу у м. Жашків.

Затверджені аукціонною комісією приватизаційні умови передбачають: погашення кредиторської заборгованості та боргів з виплати заробітної плати працівникам та перед бюджетом; направлення інвестицій в ремонт і модернізацію промислового майданчика заводу у м. Жашків у сумі понад 57 млн грн.

“Об’єкт дуже привабливий для інвесторів завдяки своєму унікальному географічному положенню майже в серці столиці. Тож ми розраховуємо на високу конкуренцію та високу ціну продажу на прозорому аукціоні вже у жовтні”, – наголосив Сенниченко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають