9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Київські медики отримали 39 нових карет швидкої допомоги та дві експрес-лабораторії

Міський голова Києва Віталій Кличко передав 39 нових спецавтомобілів швидкої допомоги для потреб служби екстреної медицини, а також дві експрес-лабораторії для діагностування коронавірусу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

“Сьогодні ми передаємо медзакладам 39 нових карет швидкої допомоги, які закупило місто. А також дві експрес-лабораторії для діагностування коронавірусу”, – сказав Кличко під час передачі спецавто.

За його словами, експрес-лабораторії закупили, щоб встановити в аеропортах “Бориспіль” та імені Ігоря Сікорського. Але, оскільки аеропорти зараз закриті, обладнання передається в Олександрівську лікарню та міську лікарню №9.

Кличко додав, що ці експрес-лабораторії дають більш достовірний результат та можливість здійснити діагностику за допомогою забору слини. Результат тесту можна отримати за 40 хвилин, його достовірність – 97-99 відсотків. Такі пересувні лабораторії також допомагають визначати безсимптомних носіїв вірусу або потенційно інфікованих пацієнтів. Їх застосовують сьогодні в 12 країнах, зокрема у Франції, Японії, Таїланді, Монголії, Ірані та інших.

За словами міського голови, ще 10 таких експрес-лабораторій Київ придбав та очікує отримати протягом двох тижнів.

Що стосується “швидких”, то автомобілі відносяться до класу безпеки та екологічності Євро-5 і відповідають сучасним вимогам екстреної медицини. В авто встановлені апарати штучної вентиляції легень, дефібрилятори з моніторами основних життєвих показників пацієнтів. Також є діагностичне обладнання, яке ще під час транспортування пацієнта допоможе встановити попередній діагноз та передати його лікарям медустанови. Всі авто оснащені системами стабілізації, аби під час руху і лікарі, і пацієнти почувалися комфортно та здійснювали необхідні маніпуляції.

Передали 39 швидких медзакладам

Друзі! Столиця посилює оснащеність та можливості медичних закладів міста. Ми купуємо необхідне обладнання. Здійснюємо ремонти у лікарнях. Закуповуємо нові швидкі. Сьогодні передали медзакладам 39 нових карет швидкої допомоги, що закупило місто. А також дві експрес-лабораторії для діагностування коронавірусу.Їх закупили, щоб встановити в аеропортах "Бориспіль" та імені Ігоря Сікорського. Але, оскільки аеропорти наразі закриті, то ми передали це обладнання в Олександрівську лікарню та міську лікарню №9.Ці експрес-лабораторії дають більш достовірний результат та можливість здійснити діагностику за допомогою забору слини. Результат тесту можна отримати за 40 хвилин, його достовірність – 97-99 відсотків. Такі лабораторії iPonatic застосовують сьогодні в багатьох країнах світу для діагностики на коронавірус. Ще 10 таких експрес-лабораторій Київ придбав та очікує отримати протягом двох найближчих тижнів. Що стосується "швидких", то автомобілі відносяться до класу безпеки та екологічності Євро – 5 і відповідають сучасним вимогам екстреної медицини. В авто встановлені такі необхідні на сьогодні апарати штучної вентиляції легень, дефібрилятори з моніторами основних життєвих показників пацієнтів. Також встановлене діагностичне обладнання, яке ще під час транспортування пацієнта, допоможе встановити попередній діагноз та передати його лікарям медичної установи, куди доправляють хворого.

Опубліковано Кличко – мер Четвер, 19 березня 2020 р.

“Ми постійно оновлюємо парк спецавто екстреної медицини столиці. І на сьогодні у наших медиків є 298 сучасних автомобілів. За цим показником ми наблизились до рівня вимог Всесвітньої організації охорони здоров’я – одна карета швидкої допомоги на 10 тисяч мешканців”, – заявив Кличко.

Як повідомлялося, в Україні до 3 квітня запроваджено карантин з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції Covid-19. В межах заходів, зокрема, закрито заклади торгівлі, крім продуктових магазинів, аптек, автозаправок і банків, зупинено роботу метрополітенів у Києві, Харкові та Дніпрі, припинено міжміське й міжобласне автомобільне, залізничне та авіасполучення.

Крім того, заборонено в’їзд в Україну іноземців та закрито міжнародне пасажирське сполучення. Тимчасова заборона на в’їзд на територію України іноземних громадян почала діяти з 00 год. 00 хв. 16 березня та запроваджена до 3 квітня 2020 року. А з 17 березня до 3 квітня 2020 року закриті пункти пропуску через державний кордон України для авіаційного, залізничного та автобусного сполучення.

За даними МОЗ, на території України зафіксовано 16 підтверджених випадків коронавірусу: 10 – у Чернівецькій області, по 2 – у Києві та Київській області, по 1 – у Житомирській та Донецькій областях. Дві особи померли.

Станом на ранок 19 березня у світі офіційно зареєстровано 219 351 випадок зараження коронавірусом SARS-CoV-2, 8970 людей померли та 85 749 осіб одужали.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають