9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 20 Січня, 2022

Київська компанія виграла тендер на постачання Вінниці 10 кузовів для збирання тролейбусів

ТОВ “Політехносервіс”, з міста Бровари Київської області, Виграло тендер на постачання комунальному підприємству “Вінницька транспортна компанія” 10 кузовів тролейбусів з низьким рівнем підлоги (машинокомплекти) МАЗ 203, запропонувавши їх за 40,98 млн грн при очікуваній сумі закупівлі 41 млн грн.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Згідно з інформацією в системі ProZorro, в аукціоні, який відбувся 29 березня, також брав участь дилер Мінського автомобільного заводу (МАЗ, Білорусь) – ТОВ “МАЗтранссервіс”, який також пропонував кузова МАЗ 203 за 41 млн грн (без 8 коп.).

З рештою, до Вінниці відправлять машинокомплекти кузова з передньою і задньою підвісками та карданним валом МАЗ і тяговим двигуном латвійського виробництва.

Термін постачання, згідно з умовами тендеру, з 6 квітня 2021 року по 5 квітня 2022 року. Передбачена передоплата 10% протягом трьох банківських днів, 90% – протягом 30 календарних днів.

Заявку на участь в торгах також подавав луцький завод корпорації “Богдан”, який пропонував свої кузова до тролейбусів Т7017 з латвійськими двигунами, однак до торгів він допущений не був.

За інформацією в ProZorro, 26 березня ТОВ “Політехносервіс” виграло тендер на постачання Вінницькій транспортної компанії 10 комплектів тягових батарей за 9,9 млн грн при очікуваній сумі 10 млн грн. Конкурент – ТОВ “Симметрон-ЕК” пропонував їх за 10 млн грн (без 4 грн).

Нагадаємо, що Вінницька транспортна компанія у своєму депо збирає, зокрема, тролейбуси з автономним ходом на базі поставляються кузовів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають