9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

Київ придбає 237 сучасних автобусів щоб розвантажити вулиці міста

Щоб зменшити кількість автомобілів, “маршруток” та розвантажити вулиці міста, до нового року київська влада обіцяє відкрити автомобільний рух по Подільсько-Воскресенському мосту, завершити реконструкцію Шулявської розв’язки, запустити відеофіксацію порушень ПДР, а також кардинально оновити рухомий склад громадського транспорту. Для цього у столиці до кінця року закуплять 237 сучасних автобусів великої місткості.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ITC.

Мер столиці Віталій Кличко заявив, що оновлення рухомого складу громадського транспорту стане однією з найважливіших завдань для Києва на найближчі роки. Він також зазначив, що столиця розробляє нову схему руху громадського транспорту, яка буде враховувати можливість зручних пересадок з одного виду транспорту на інший. Завдяки цьому в КМДА розраховують витіснити маршрутки і приватні авто з центру міста.

У цьому році ми плануємо закупити 273 сучасних автобуси. Це – сучасна техніка. І ми постійно оновлюємо парк громадського транспорту столиці. За кілька останніх років ми закупили майже 300 одиниць громадського транспорту. Це – сучасні і комфортні автобуси, трамваї та тролейбуси, – зазначив Віталій Кличко.

Розвиток громадського транспорту – звичайна практика мегаполісів у всьому світі. У великих містах, щоб в’їхати в центр, треба заплатити чималі кошти. Зокрема, і за парковку. Тому у розвинених країнах багато людей користуються саме громадським транспортом, що позитивно впливає на трафік і на екологічну ситуацію в місті.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають