9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Киянин створює меблі з деталей списаних літаків (фото)

Киянин відкрив майстерню, де виготовляє меблі з деталей списаних військових і цивільних літаків і вертольотів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Андрій Сухін, засновник фірми з виробництва меблів зі списаних літаків каже, що співпрацює з авіакомпаніями та людьми, які купують літаки на металобрухт по всій країні.

“Багато елементів купую просто на склад, про запас. Кожна з цих машин має свою унікальну історію. І коли я знаю, що через два тижні її Перепилять на метал — хочу врятувати хоча б частину”, – зазначає Сухін.

У літако- і ракетобудуванні на кожному виробі є фірмова табличка з технічними даними і серійним номером. За ним можна знайти чимало інформації — фото літака, його історію, кількість польотів.

“Можна знайти, скільки пального пройшло через камеру згоряння, яка тепер служить основою для лампи”, – зазначає засновник компанії А83.

В основному мова йде про літаки радянського виробництва, які вже відпрацювали свій ресурс. За словами Сухіна, ціни на них залежать від моделі, розмірів і історії. Наприклад, літак можуть продавати відносно дешево, якщо попередній власник заборгував за його стоянку. Однак, мова йде все-таки про сотні тисяч гривень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають