9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

Курсанти та співробітники Академії СБУ передали ТрО і морським піхотинцям автомобілі та спорядження (фото)

Бійці 130 батальйону територіальної оборони Києва отримали від співробітників та курсантів Національна академія СБ України позашляховик Nissan та генератор.

Передає Промисловий Портал з посиланням на повідомлення закладу.

«Ви навіть не можете уявити, наскільки для нас важливі ці машини. Вони використовуються буквально для всього – для підвозу особового складу до бойових позицій, для вивезення поранених та матеріального забезпечення. Це надважлива допомога. Лише за останні два місяці ми втратили чотири авто», – зазначив головний сержант першої роти бригади Денис Семирог-Орлик.

Також Академія СБУ передала морським піхотинцям позашляховик Mitsubishi, придбаний за кошти колективу, та квадрокоптер DJI Mavic 3, який надали друзі-волонтери закладу.

«Не враховуючи генераторів, буржуйок, продуктів харчування, ми вже передали на фронт більше 30 авто. Переконаний, що сьогодні кожен, хто не на передовій має допомагати фронту. Нам потрібно працювати так, щоб не було соромно перед нашими воїнами, які захищають нас на лінії вогню», – наголосив ректор Академії СБУ Андрій Черняк.

Молодь Академії активно долучається до допомоги. Нещодавно курсанти першого курсу з власної ініціативи закупили 6 комплектів маскування для 167 окремого батальйону 119 окремої бригади ТрО. Ці комплекти вже на передовій.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають