9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Січня, 2021

Кременчуцький завод технічного вуглецю отримав 25,9 млн гривень чистого прибутку

 • Це більш ніж в п’ять разів більше результатів 2015 року.

  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Кременчуцька газета.

  Кременчуцький завод технічного вуглецю у 2016 році отримав 25,9 млн грн чистого прибутку, проти 4,4 млн грн отриманих за підсумками 2015 року.

  Згідно з повідомленням підприємства в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, активи підприємства на 1 січня 2017 року склали 252,3 млн грн, поточні зобов’язання – 52,9 млн грн, загальна дебіторська заборгованість склала 113,5 млн грн.

  ПАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю» (Полтавська обл.) Спеціалізується на виробництві технічного вуглецю (сажа). Завод випускає технічний вуглець, який використовується в шинній і гумотехнічної промисловості, а також в лакофарбовому виробництві. Велику частину продукції завод експортує за кордон. Покупцями продукції є провідні світові виробники шин Michelin (Франція), Goodyear Tire & Rubber Co. (США), Continental AG (Німеччина) та інші.

  Близько 49% акцій ПАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю» влітку 2008 року викупили представники групи Костянтина Жеваго. Більше 50% акцій підприємства контролює Мирослав Балдіс.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В рамках реалізації проєкту Kyiv City Express запустять комфортабельну електричку до Бучі

  Найближчим часом за напрямком Київ — Коцюбинське — Ірпінь — Буча, в рамках проєкту Kyiv City Express,...

  Завод “Маяк” почав процедуру поставлення на озброєння боєприпасу для ударних дронів

  Спеціалісти ПАТ "Завод "Маяк", що входить до складу ДК "Укроборонпром", спільно з колегами з ГС А2724 "Аеророзвідка" почали процедуру постановки на озброєння...

  Компанія «Талан» розробила нову модель зимових берців

  Нова модель зимових армійських черевиків після попередніх і військових випробувань буде запропонована Збройним Силам України на зміну нинішній зимової моделі.

  На реконструкцію аеропорту в Одесі виділили 703 мільйони гривень

  У 2021 році продовжиться реалізація проєкту з реконструкції аеродромного комплексу в Міжнародному аеропорту «Одеса».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  «Аеротехніка» розробила модернізацію зенітно-ракетного комплексу «Куб»

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» представила свою модернізацію ЗРК «Куб» («Квадрат») до версії 2K12M1-2Д «Квадрат-2Д».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Морський буксир “Корець” ВМС України переобладнають у патрульний корабель

  Військово-морські сили України перетворять морський буксир «Корець» (A830) проєкту 745 у патрульний корабель.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  28 зі 137 підприємств «Укроборонпрому» генерують 98% виручки

  28 підприємств Державного концерну «Укроборонпром» зі 137 генерують 98% всієї виручки.Про це в авторському блозі на «Економічній правді» написав нинішній...

  В Бахмутській лікарні навесні відкриють кисневу станцію

  В Бахмутській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування, де лікують десятки хворих на COVID-19, вже навесні готуються відкрити кисневу станцію, на будівництво якої заклад...

  Зараз читають

  П’ять міст України купували трамваї у 2020 році

  У 2020 році п'ять міст України придбали 49 трамваїв.Цю інформацію надав ресурс AllTransUA,...

  Вітчизняну сигнальну міну «Спалах» готують до прийняття на озброєння української армії

  Вітчизняна сигнальна міна «Спалах» від київського заводу «Маяк» готується до прийняття на озброєння Збройних Сил України.

  Україна побудує новий міст через річку Дністер

  Україна профінансує будівництво моста через Дністер, який повинен стати частиною нової магістралі між Києвом і Кишиневом.

  КБ «ЛУЧ» розробляє зенітно-ракетний комплекс в інтересах іноземного замовника

  Державне київське конструкторське бюро «ЛУЧ» розробляє зенітно-ракетний комплекс ближньої дії для іноземного замовника.