9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

Кременчуцький льотний коледж випустив перших курсантів для системи МВС України

Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ здійснив перший випуск курсантів та студентів для авіаційної системи Міністерства внутрішніх справ.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

З літа минулого року Кременчуцький льотний коледж перейшов з управління Міністерства освіти і науки до Міністерства внутрішніх справ.

Після зміни підпорядкування коледжу, він готуватиме спеціалістів для майбутньої системи Міністерства внутрішніх справ України.

Саме для неї було підписано міжурядову угоду з Францією на придбання 55 нових гвинтокрилів виробництва Airbus.

В самому коледжі розпочалось матеріально-технічне оновлення – будується тренувальний центр з відповідними тренажерами та два гелікоптери Airbus H125 будуть використовуватися для навчання льотчиків у Кременчуку.

За перший рік коледжу в складі Харківського національного університету внутрішніх справ шестеро випускників виявили бажання продовжити службу у структурних підрозділах МВС.

У червні вони здійснили навчально-тренувальні польоти на вертольоті Мі-2 на базі аеродрому «Коротич» Харківського аероклубу ім. В. С. Гризодубової товариства сприяння обороні України.

Надалі навчання курсантів відбуватиметься на гелікоптерах іноземного виробництва.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають