9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Жовтня, 2021

Користь картонних упаковок

 • Упаковка з картону настільки міцно увійшла в наше життя, що її можна вважати одним з кращих і найбільш використовуваних видів упаковки. Мабуть, сьогодні важко знайти товар, для упаковки якого не використовувався б картон.

  Картонна коробка – одна з найстаріших видів упаковки, але, попри це, вона не тільки не сходить з торгових прилавків через появу більш сучасних матеріалів, але навпаки, вважається сьогодні однією з найпопулярніших упаковок. Таку продукцію виробляє Українська компанія Sotalan, https://sotalan.com/

  Красива і якісна упаковка – це один з найбільш дієвих способів просування товару, одна з найважливіших складових іміджу компанії. Упаковка дозволяє скласти перше враження про товар, його зовнішній вигляд позначається на привабливості товару.

  Саме з картону виготовляються всі пакувальні матеріали, необхідні для красивого оформлення вироблених харчових продуктів. Варто віддати перевагу саме цьому виду упаковки, оскільки у нього є один важливий показник – це екологічна чистота матеріалу.

  Основні характеристики картону

  Найважливіші показники картону – це жорсткість і щільність. Саме від цих показників залежить, наскільки міцною буде упаковка. Також картонна упаковка може мати один, два, три або більше шарів.

  Картон володіє тим необхідним рівнем жорсткості, який дозволяє створювати з нього практично будь-яку за формою і конфігурацією упаковку.

  Ще один великий плюс – це мала вага, що дозволяє використовувати картонні коробки в самих різних сферах і для різних цілей.

  Одна з важливих характеристик картону – спресованість. Чим вище цей показник, тим більше жорсткість матеріалу і тим простіше виготовити з нього коробку навіть найскладнішої конструкції.

  Для виготовлення декоративної упаковки застосовується кольоровий або особливий, вибілений картон. Обидва види відрізняються гладкістю поверхні упаковки, на якій будь-який логотип буде виглядати виграшно.

  За допомогою якісної упаковки з картону можна привернути увагу до будь-якого виду товару косметичної продукції, комплекту постільної білизни або упаковки для одягу.

  Класифікація

  Картонні коробки за способом використання поділяються на технічні (або транспортні) і декоративні (або для роздрібної торгівлі).

  Для виготовлення транспортних картонних коробок використовується жорсткий багатошаровий картон. У таких коробках можна перевозити досить важкі вантажі. Багатошаровий жорсткий картон забезпечить надійний захист вантажів від пошкоджень при транспортуванні.

  Виробляються картонні коробки на сучасному і повністю автоматизованому обладнанні, яке використовує компанія Sotalan. Процес виробництва програмується, що дозволяє виготовити коробки різного розміру, форми та конфігурації.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Прийнято закон про європейські вимоги у сфері дитячого харчування

  Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Agroday.

  Метінвест побудує кисневу станцію в Авдіївській центральній міській лікарні

  У рамках проєкту "Боротьба з COVID-19 в Україні" Фонд Ріната Ахметова спільно з компанією Метінвест будує на території Авдіївської центральної міської лікарні...

  На Полтавщині 4 цукрові заводи вже переробили 235 тисяч тонн сировини

  Цукрові заводи Полтавщини станом на 22 жовтня 2021 р. переробили 235 тис. та сировини та виготовили 32 тис. та цукру.

  Новий сміттєпереробний завод побудують на Волині

  У одній із громад Ковельського району побудують сміттєпереробний завод. Домовленість з австрійськими інвесторами про підписання угоди про наміри досягнули в результаті круглого...

  В одеському порту ввели в експлуатацію новий фронт обробки залізничних вагонів

  Оператор контейнерного термінала на Карантинному молі Одеського морського порту розпочав експлуатацію нового фронту обробки залізничних вагонів. Передає Національний Промисловий Портал з...

  За 9 місяців доходи Укртелекому зросли на 7%

  Укртелеком опублікував фінансовий звіт за підсумками 9 місяців 2021 року. Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ITC.

  На продаж за сім мільярдів гривень виставлено один з найвідоміших довгобудів Києва

  Відомий київський довгобуд - хмарочоси Sky Towers - виставлять на продаж за понад сім мільярдів гривень. Передає Національний Промисловий Портал з...

  Український супутник Січ-2-30 отримав міжнародну реєстрацію для запуску в грудні

  Міжнародний союз електрозв’язку підтвердив реєстрацію частотно-орбітального ресурсу нового українського космічного супутника «Січ-2-30». Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на...

  Зараз читають

  В одеському порту ввели в експлуатацію новий фронт обробки залізничних вагонів

  Оператор контейнерного термінала на Карантинному молі Одеського морського порту розпочав експлуатацію нового фронту обробки залізничних вагонів.

  «Мотор Січ» отримала замовлення на 25 гелікоптерів Мі-2МСБ – Богуслаєв

  Президент заводу «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв повідомив про замовлення на 25 вертольотів Мі-2МСБ. Передає Національний...

  В Україні вже реалізують перший проєкт з виробництва водню

  В Україні реалізується проєкт з виробництва 100 МВт водню на рік.  Про це сказав...

  Порт Ніка-Тера прийняв найдовше судно у своїй історії

  Порт Ніка-Тера, що входить в структуру Group DF, прийняв судно з найбільшою довжиною у своїй історії –...