9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Лютого, 2023

Користь картонних упаковок

Упаковка з картону настільки міцно увійшла в наше життя, що її можна вважати одним з кращих і найбільш використовуваних видів упаковки. Мабуть, сьогодні важко знайти товар, для упаковки якого не використовувався б картон.

Картонна коробка – одна з найстаріших видів упаковки, але, попри це, вона не тільки не сходить з торгових прилавків через появу більш сучасних матеріалів, але навпаки, вважається сьогодні однією з найпопулярніших упаковок. Таку продукцію виробляє Українська компанія Sotalan, https://sotalan.com/

Красива і якісна упаковка – це один з найбільш дієвих способів просування товару, одна з найважливіших складових іміджу компанії. Упаковка дозволяє скласти перше враження про товар, його зовнішній вигляд позначається на привабливості товару.

Саме з картону виготовляються всі пакувальні матеріали, необхідні для красивого оформлення вироблених харчових продуктів. Варто віддати перевагу саме цьому виду упаковки, оскільки у нього є один важливий показник – це екологічна чистота матеріалу.

Основні характеристики картону

Найважливіші показники картону – це жорсткість і щільність. Саме від цих показників залежить, наскільки міцною буде упаковка. Також картонна упаковка може мати один, два, три або більше шарів.

Картон володіє тим необхідним рівнем жорсткості, який дозволяє створювати з нього практично будь-яку за формою і конфігурацією упаковку.

Ще один великий плюс – це мала вага, що дозволяє використовувати картонні коробки в самих різних сферах і для різних цілей.

Одна з важливих характеристик картону – спресованість. Чим вище цей показник, тим більше жорсткість матеріалу і тим простіше виготовити з нього коробку навіть найскладнішої конструкції.

Для виготовлення декоративної упаковки застосовується кольоровий або особливий, вибілений картон. Обидва види відрізняються гладкістю поверхні упаковки, на якій будь-який логотип буде виглядати виграшно.

За допомогою якісної упаковки з картону можна привернути увагу до будь-якого виду товару косметичної продукції, комплекту постільної білизни або упаковки для одягу.

Класифікація

Картонні коробки за способом використання поділяються на технічні (або транспортні) і декоративні (або для роздрібної торгівлі).

Для виготовлення транспортних картонних коробок використовується жорсткий багатошаровий картон. У таких коробках можна перевозити досить важкі вантажі. Багатошаровий жорсткий картон забезпечить надійний захист вантажів від пошкоджень при транспортуванні.

Виробляються картонні коробки на сучасному і повністю автоматизованому обладнанні, яке використовує компанія Sotalan. Процес виробництва програмується, що дозволяє виготовити коробки різного розміру, форми та конфігурації.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають