9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Корейська Daewoo скасовує будівництво вже другого російського танкеру

Корейський суднобудівний гігант DSME (Daewoo Shipbuilding and Marine Engineering) скасував замовлення на будівництво вже другого танкеру для російського “Совкомфлоту”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Від першого замовлення південнокорейська корабельня відмовилася ще в травні. Обидва випадки пов’язані з тим, що росіяни не провели необхідні платежі. Аналогічне скасування очікується і по третьому танкеру.

Танкери мали забезпечити потреби проєкту “Арктик СПГ 2”, що реалізується росіянами в Карському морі. Їхнім оператором мала стати японська компанія Mitsui. Судна було спроєктовано фінською Aker Arctic. Замовлення, розміщене у DSME, стосувалося загалом трьох танкерів та додаткових одиниць, які могли бути побудовані опціонально. Серія з трьох одиниць мала коштувати близько 800 млн дол. Після того, як будівництво першого судна було анульоване, вартість контракту було знижено приблизно до 520 млн дол. Після анулювання другого замовлення вартість контракту складає вже лише 260 млн дол.

В Daewoo не особливо сподіваються, що “Совкомфлот” зможе сплатити хоча б за третє судно, з огляду на санкції, накладені на найбільшу судноплавну компанію росії.

Разом з тим, втрати південнокорейського виробника від невиконання російського контракту складуть орієнтовно 4% річної виручки.

Раніше повідомлялося, що корейські компанії відмовилися від партнерства з найбільшою верф’ю рф – “Звєзда”.

Останні новини:

Зараз читають