9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Березня, 2023

Концерн Mercedes-Benz закликають перенести виробництво вантажівок Unimog з росії в Україну

Німецький концерн Mercedes-Benz міг би перенести виробництво вантажівок з росії до України.

Таку думку висловив заступник голови парламентського комітету з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський, передає Національний Промисловий Портал.

Він нагадав, що дочірня компанія концерну Daimler Truck до війни мала у росії спільне з КамАЗом виробництво вантажівок, зокрема військової машини Unimog серій U4000 та U5000. Про намір вийти з проєкту німці оголосили ще 28 лютого, але в останньому повідомленні 26 жовтня Mercedes-Benz визнала, що цей процес ще триває.

“Зупинка виробництва в росії та вивезення обладнання з цієї країни-окупанта, на мою думку – лише півкроку в правильному напрямку, – впевнений Д. Кисилевський. – Щоб зробити інші півкроку, Mercedes-Benz міг би перенести виробництво військових вантажівок в Україну. Їх наша армія дуже потребує. Будь-який індустріальний парк України із задоволенням допоможе без мита та ПДВ ввезти в нашу країну обладнання для виробництва вантажівок на потреби ЗСУ”.

blank
Санітарна машина «Unimog» військових Німеччини. Фото: Бундесвер

“А якщо в Mercedes мають застереження щодо інвестиційних ризиків через війну в Україні, хай порадяться з Nestle. Ніщо так вдало не змиває бруд співпраці з росіянами, як створення великого виробництва й 1,5 тисячі нових робочих місць для українців”, – додав заступник голови комітету ВР.

Зазначимо, що український парламентар у цьому коментарі говорить про нове виробництво кетчупів та соусів, яке компанія Nestle побудує у Волинській області.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають