9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Жовтня, 2022

Комунальні підприємства Львова виготовлять понад 700 “буржуйок”

У Львові продовжують активно готуватися до зими. Відтак місцеві комунальні підприємства мають виготовити 740 металевих печей (“буржуйок”) для обігріву приміщень.

Відповідне рішення прийняв виконком Львівської міськради, 22 серпня, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на 032.ua.

В рішенні наголосили, що такі “буржуйки” використовуватимуть у разі відсутності газопостачання та електропостачання. 

Виготовити металеві печі повинні 15 комунальних підприємств у Львові. Серед них ЖЕКи, шляхоремонтні підприємства, підприємства з постачання опалення та гарячої води. А також – «Львівводоканал», «Львівелектротранс» та «Львівсвітло».

Кошти на виготовлення “буржуйок” місто не виділяє. Усі витрати має покривати комунальне підприємство. У рішенні також не вказано, де мають бути встановлені такі печі та як ними обігріватимуть приміщення. 

Отже, згідно з цим рішенням, «Львівелектротранс» повинно виготовити 300 «буржуйок», «Львівтеплоенерго» – 150, «Львівводоканал» – 50, «Залізничнетеплоенерго» та ЛКП «ТРАП» по 40, ЛКП «Балатон-409» та «Варшавське-407» по 35 металевих печей кожне, «Львівсвітло» 30, ЛКП «Житловик-С» та шляхоремонтні підприємства Галицького, Залізничного, Личаківського та Шевченківського районів – по 10, ЛКП «Левандівка» та ЛКП «РАС» Залізничного району – по п’ять.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають