9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Комунальне підприємство Кам’янського отримало вісім нових одиниць спецтехніки

Вісім нових сучасних тракторів поповнили у грудні автопарк комунального підприємства «Добробут» у Кам’янському на Січеславщині.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Sobitie.

Нова техніка вже відсьогодні, 15 грудня, буде зайнята прибиранням снігу на внутрішньоквартальних дорогах житлового фонду, що обслуговує підприємство, та на тротуарах. Влітку тракторці зможуть косити траву та виконувати багато інших робіт («насадки» для них можна придбати для різних потреб).

Мер міста Андрій Білоусов розповів, за 6,5 років існування диспетчерської та аварійної служби було прийнято та оброблено більш ніж 200 000 заявок мешканців. На сьогодні ця служба фінансується з міського бюджету, і це дозволило (не перекладаючи аварійні та затратні ремонти на квартплату) суттєво збільшити перелік послуг, які надаються містянам. 70 працівників «аварійки» та понад 10 повністю укомплектованих машин, сьогодні працюють цілодобово.  Гідроудари та постійні відключення електрики, звісно, додали навантажень.

«Незважаючи на воєнний стан, ми заклали у міський бюджет наступного року достатню суму коштів для функціонування аварійної та диспетчерської служб. Оскільки постійно йдуть стрибки напруги у мережах електропостачання, зупиняються та знов запускаються насосні станції, це впливає на мережі тепло- та водопостачання. В наступному році будемо робити упор на відновлення комунікацій як внутрішньобудинкових, так і квартальних», – повідомив міський голова. 

Навіть відключення електрики для комунальників Кам’янського не є приводом не працювати. Постійно підтримується комунікація з місцевими жителями, проводяться відновлювальні роботи навіть в умовах відсутності електропостачання.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають