9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 15 Серпня, 2022

Кому підійдуть флагмани від Apple?

Найновіший флагман компанії Apple iPhone 13 Pro зараз знаходиться в ідеальній позиції для користувачів: все ще найсвіжіший та, одночасно, встиг пройти тести інших пошановувачів новинок компанії. Його різновид iPhone 13 Pro Max втамує жагу до найпродуктивніших гаджетів навіть у найбільш прискіпливих користувачів.

Розбираємося, що собою являє нова лінійка і які у неї переваги.

Характеристики iPhone 13 Pro:

  1. Дисплей з частотою 120 герц на Pro-версіях та високою яскравістю/контрастністю;
  2. нові інтелектуальні функції камери, «Кіноефект», зйомка відео у надвисокій роздільній здатності, матриця зі збільшеною діафрагмою, сучасна система стабілізації та надвисока якість фото;
  3. продуктивний процесор A15 Bionic, що виконує до 15,8 трильйона операцій на секунду і дозволяє використовувати одночасно навіть найважчі програми;
  4. новий графічний п’ятиядерний процесор, що дозволяє тягнути навіть найважчі мобільні ігри;
  5. нова система машинного навчання, що забезпечує ефективну роботу штучного інтелекту;
  6. нова конфігурація пам’яті;
  7. збільшена автономність на дві години;
  8. нові цікаві кольори та трохи змінений дизайн.

Pro-версії – для кого вони?

iPhone 13 Pro та Pro MAX підходять як для тих, хто хоче володіти статусом власника елітної техніки, так і для тих, хто хоче використовувати її у професійних цілях. Смартфон можна використовувати для бізнесу, беручи до уваги якість камери і можливість конфігурації пам’яті один терабайт. Наприклад, якщо у вас свій інтернет-магазин, ви можете заощадити на фотографі та робити фото товару на ваш телефон. Він дозволяє знімати якісні знімки, що обробляються завдяки технологіям штучного інтелекту.

Також на пристрій можна знімати якісні ролики для різних платформ для рекламних цілей. Пристрій вже активно використовується у виробництві рекламного контенту для різних бізнесів, при цьому коштує дешевше якісної фотокамери. Причому відеоролики на смартфоні можна не тільки знімати, а й монтувати завдяки різним додаткам і вбудованому системному редактору.

На даний момент iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro MAX – найпотужніші смартфони компанії, які несуть величезний творчий та професійний потенціал.

Айфон 13 – найпотужніший смартфон компанії Apple на даний момент. Він підійде багатьом сучасним користувачам для різних цілей – від звичайного використання до створення рекламного контенту для бізнесу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають