9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

Комплексне обслуговування кондиціонера від Ланет КЛІМАТ

Правильний мікроклімат у приміщенні — запорука продуктивності, гарного  самопочуття та психологічного комфорту людини. Саме тому все частіше люди приділяють особливу увагу питанню забезпечення правильних кліматичних умов як у комерційних приміщеннях, так і у власному житлі.

u27XIm5tn80vIdrrNHe-xiEr3-BWOrgAfD1khjewmJRshPt-Rwp3sBeQ0JuJHgyAavcjKCpR1pn3cXJI8sC_gwsRfJK2YhZVmBs7dqvYrUcyb2LeKObDyQHWLM8KnuWWZ_hO155f=s1600

Завдяки великій різноманітності кліматичної техніки забезпечити кондиціонування для квартири або ж для будинку не складе труднощів. Однак якщо вам важливо отримати дійсно якісний результат на довгі роки, купити кондиціонер з оптимальним набором характеристик і потужністю може бути недостатньо. Навіть найнадійніша техніка від перевірених виробників вимагає регулярного професійного обслуговування та якісного догляду. В іншому випадку можна не отримати бажаних показників повітря і до того ж скоротити експлуатаційний термін обладнання. Щоб уникнути негативних наслідків, варто звернутися за допомогою до професіоналів.

Проєктно-монтажна компанія Ланет КЛІМАТ об’єднує фахівців із багаторічним досвідом, здатних якісно реалізувати проєкти будь-якого рівня складності та масштабу. На сайті компанії можна купити кондиціонер від найкращих світових виробників, а також замовити встановлення або чистку обладнання.

Монтаж і встановлення кондиціонера здійснюється з використанням виключно оригінальних комплектувальних деталей, що гарантує надійність та високу якість роботи вибраної вами техніки. Крім цього, майстри Ланет КЛІМАТ виконують комплексне обслуговування кондиціонерів. Після здійснення діагностики фахівці пропонують двоступеневу профілактику пристрою або ж його повну чистку.

Стандартна чистка кондиціонера від Ланет КЛІМАТ складається з декількох етапів:

  • діагностика роботи пристрою в різних режимах;
  • дезінфекція та промивання фільтрів, випарника, дренажного лотка та інших елементів;
  • перевірка тиску фреону в пристрої, що дозволяє виявити необхідність дозаправлення;
  • перевірка герметичності фреонодротів тощо.

Фахівці рекомендують регулярно здійснювати профілактику кондиціонера. Своєчасне обслуговування допоможе уникнути додаткових витрат на ремонт або ж придбання нової кліматичної техніки, а також позитивно вплине на здоров’я людей, що перебувають у приміщенні.

Компанія пропонує широкий спектр послуг як для житлових, так і для комерційних приміщень:

  • монтаж вентиляції для квартири, приватного будинку, офісу, ресторану, школи та інших об’єктів;
  • установка рекуператорів Prana;
  • монтаж VRF-систем;
  • установка систем зволоження повітря і багато іншого.

Ланет КЛІМАТ надає послуги в межах Києва та Київської області (Буча, Ірпінь, Вишневе, Бориспіль, Софіївська Борщагівка та інші населені пункти в радіусі +/- 30 км від Києва).

Замовити кондиціонер або іншу кліматичну техніку можуть жителі всієї України. Досвідчені фахівці допоможуть розрахувати необхідну потужність для ефективного обігріву або охолодження вашого приміщення та підібрати оптимальну модель обладнання з урахуванням ваших вимог, бюджету і специфіки об’єкта.

Центр обслуговування клієнтів:

Київ, проспект Перемоги, 89А

пн-пт 09:00 до 19:00

телефон: (044) 225-19-10

climat@lanet.ua

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають