9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

Компанія Stadler надала Харкову трамвай для випробувань (фото)

Швейцарська компанія Stadler надала Харкову для експлуатаційних випробувань трисекційний трамвай.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Вагон обладнаний усіма необхідними системами для пересування і комфортного перевезення пасажирів. Але спочатку ми повинні провести експлуатаційні випробування, тобто ознайомити техперсонал з особливостями конструкції вагона, зрозуміти, наскільки ці трамваї підходять для наших трамвайних колій, як ми зможемо обслуговувати цю техніку з точки зору можливостей наших депо. Фактично це перший крок у нашій співпраці, а у що це виллється – подивимося. Можливо, буде розглянуто питання про закупівлю таких вагонів”, – прокоментував Дмитро Липовий, директор харківського КП “Тролейбусне депо №2”.

Як можна розглянути на опублікованому міськрадою фото, для тестування надано трамвай сімейства “Метелиця”, які випускаються в Білорусі на заводі “Штадлер Мінськ”. Такі трамваї поставлялися у РФ (Санкт-Петербург) і Болівію.

Нагадаємо, раніше Stadler представив в Києві електропоїзд Flirt, який розглядається як варіант можливого рухомого складу для проєкту City Express. Даний склад також був виготовлений на заводі в Білорусі.

26 серпня був підписаний Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством інфраструктури України, АТ “Укрзалізниця” і Stadler CIS AG, Stadler Rail AG (Швейцарія) і Швейцарським агентством зі страхування експортних ризиків SERV, який визначає основи співробітництва та механізм спільної роботи сторін з питань розвитку сектора залізничного транспорту України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають