9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Компанія Rheinmetall ZMS виготовить для України модульний мобільний госпіталь

Компанія Rheinmetall ZMS спільно з урядом Німеччини поставить українським військовим сучасний мобільний госпіталь.

Про це повідомляє пресслужба компанії, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Загальна вартість мобільного модульного шпиталю 9 мільйонів євро. Його виготовлення та передача запланована на 2023 рік. Також у вартість входить навчання персоналу.

Польовий госпіталь – це комбінована наметово-контейнерна система, де розташоване вбудоване медичне обладнання. Також компанія постачає намети та необхідне обладнання для проведення відкритих хірургічних операцій.

Система включає відділення невідкладної допомоги, сортувальний кабінет, операційну, відділення інтенсивної терапії, комп’ютерної томографії, стерилізації та аптеки.

Також є намети для адміністративної роботи, зона очікування та місце для розміщення персоналу госпіталю.

У конструкції є намети, де розташовуються санітарні контейнери, транспорт, запас питної та непитної води, кисню, електрогенераторів та дезактивації.

Компанія Zeppelin Mobile Systeme GmbH є одним із провідних світових виробників індивідуальних рішень для мобільних функціональних просторів. Вони дозволяють створювати середовище, яке раніше було можливе лише у постійних структурах.

ZMS належить Rheinmetall International Projects and Services, який об’єднує ресурси та можливості групи для підтримки військових замовників, а також для логістики складів та утилізації боєприпасів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають