9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

КБ “ЛУЧ” показало ефектне відео з бойовими пусками з ПТРК по різних типах цілей

ДП “Державне Київське конструкторське бюро “ЛУЧ” оприлюднило відео з випробувань ПТРК “Корсар” з ураженням мішеней та цілей різних типів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

На відео можна побачити майже стовідсоткову точність влучень в різні мішені. Зокрема, відображені ефектні та надточні ураження бойовими ракетами танку та стіни з блоків.

Нагадаємо, наприкінці червня цього року на Чернігівщині відбулися приймально-здавальні випробування ракет різних типів (РК-3К з тандемною кумулятивною бойовою частиною, та РК-3ОФ з осколково-фугасною) для легкого 107-мм ПТРК “Корсар”.

#Kорсар🇺🇦 #Зроблено_в_Україні🇺🇦Три складових успіху: технічна перевага, інновації та висока продуктивність !

Опубліковано КБ "ЛУЧ" Пʼятниця, 3 липня 2020 р.

Повідомлялося, що для стрільб було залучено бойові розрахунки протитанкової артилерії Збройних сил України та науковців Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ).

blank
ПТРК “Корсар” під час випробувань ракет на Чернігівщині у червні 2020 року

Варто додати, що 107 мм ЛПРК “Корсар”, розроблений ДККБ “ЛУЧ” (входить до складу ДК “Укроборонпром”) та прийнятий на озброєння ЗСУ у 2017 році, за досить невеликий термін свого існування вже довів свою ефективність в реальних боях та став популярним у досить широкого кола закордонних замовників.

blank
ПТРК “Корсар” під час випробувань ракет на Чернігівщині та влучання в мішень

Так українські військові, після кількох років аналізу застосування вітчизняного комплексу в зоні проведення ООС, відзначили, що кількість влучань при стрільбі з “Корсара” досягала приблизно 90%. Тоді як ефективність старих радянських ПТРК дула на рівні 50-60%.

blank
Покадровий процес влучання в центр мішені керованою ракетою ПТРК “Корсар”

Не дивно, що цим комплексом зацікавилися іноземні військові. Лише за останні роки різними країнами було закуплено понад кілька сотень комплексів “Корсар” та тисячі ракет й систем наведення для них.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають