9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Канцелярські дрібниці для офісу

Співробітники офісів, банківських і державних установ, робота яких пов’язана з використанням всіляких канцтоварів, завжди з радістю сприймають різні канцелярські новинки й пристосування. За останні роки таких нововведень з’явилося чимало, і асортимент їх продовжує розширюватися. На сайті “Палей” можна знайти дійсно зручні канцелярські товари для офісу для полегшення офісної роботи.  

Подушки й подушечки для офісу 

Тим, хто часто працює з великою кількістю паперової документації, грошових банкнот, бюлетенів, доводиться користуватися спеціальними подушками для змочування пальців. Найпростіші пристосування – це губки канцелярські з поролону, в які періодично потрібно підливати воду. Сьогодні все змінилося – подушки з гелевим наповнювачем пом’якшують пальці рук набагато краще води, при цьому не залишають плям на документах. 

Наповнювачі з гелю не висихають у відкритому вигляді, мають приємний свіжий запах, характеризуються антисептичними властивостями. Зволожувач гелевий виготовляється на основі косметичного гліцерину, не містить токсичних домішок. Виробники Axent, Buromax, Bic, Donau пропонують продукцію різного обсягу й вартості.

Оснастки для печаток і штампів

Ніхто не бруднить сьогодні руки штемпельними фарбами та поролоновими подушками. Для зручного користування печатками, штампами й різними відбитками вигадано автоматичні оснастки. До їх переваг належить: акуратне багаторазове використання, можливість чистої заміни штемпельної подушки, різноманітність розмірів і форм. 

Використання оснащення з логотипом, контактами компанії для презентації продукції можна вважати вдалим рішенням в маркетингових стратегіях. Самонабірні штампи з різною кількістю букв, цифр і символів, мінідатери, мінінумератори – ефективна сучасна організація діловодства й маркування продукції.

Незамінні вологі серветки 

Видалити різні плями з одягу, освіжити замшеві черевики, розносити нове взуття – це далеко не повний перелік можливостей звичайних вологих серветок. Крім початкового призначення очищення та особистої гігієни, універсальні й антибактеріальні серветки можна використовувати дуже нестандартно. Можна видалити найдрібніші порошинки й надати темним речам охайний вигляд. Легко очистити від пилу й забруднень клавіатуру, монітор ноутбука або планшета.

Свіжі новинки постійно поповнюють віртуальну вітрину інтернет-магазину канцелярських товарів «Палей». Це – заклепувальні машинки й ламінатори, брошурувальники й кейси для нот, дивовижні матеріали для дитячої творчості й багато інших корисних канцтоварів. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають