9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 29 Вересня, 2022

Канада виділить Україні $3 мільйони на зміцнення сектору безпеки

Канада направить 3,85 млн канадських доларів (близько 3 млн дол США) на проєкти зміцнення оборонного сектору України.

Про це йдеться у заяві глави канадського уряду Джастіна Трюдо, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Зазначається, що приблизно 2,9 мільйона доларів США піде у вигляді додаткового фінансування для Канадсько-українського проєкту розвитку поліції.

Цей проєкт надає цільову підтримку Національній поліції України та Міністерству внутрішніх справ України та Державній службі з надзвичайних ситуацій.

blank

Кошти надаються для закупівлі необхідного обладнання та витратних матеріалів, а також для покращення реагування поліції на випадки сексуального насильства, пов’язаного з повномасштабною війною, і розширення психологічної підтримки поліцейських.

Ще приблизно 950 000 доларів США витратять на додаткове фінансування для проєкту «Сприяння цілям реформ через технічний досвід і передачу спроможності» зосереджуючись на наданні технічних консультацій та підтримки Міністерству оборони України.

Цей проєкт зміцнює спроможність Міноборони.

blank
Ситуаційний центр у навчальному центрі ВСП. Грудень 2020. Фото: ВСП

У офісі Трюдо нагадали, що у 2022 році Канада виділила понад 3,4 мільярда канадських доларів (2,62 мільярда доларів США) на підтримку України.

З лютого 2022 року Канада надала Україні 626 мільйонів доларів військової допомоги (понад 483 мільйони доларів США).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають