9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Канада планує постачати Україні бронетехніку

Канада проанонсувала допомогу у 500 мільйонів доларів для України. Йдеться про військове устаткування та броньовані машини Senator.

Це значно збільшить допомогу від Канади для війни України проти Росії, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Йдеться про те, що Канада має значні бюрократичні перепони, аби поставляти в Україну необхідне озброєння.

Зараз Оттава перебуває на завершальній стадії визначення постачальника броньованої техніки. Очікується, що це буде компанія Roshel, яка виграє перший контракт на постачання Senator APC.

Senator APC – це бронетранспортер, розроблений для правоохоронних органів та прикордонного патрулювання. БТР Senator може витримувати ураження снарядами калібру до 50 мм, має вибухозахищений кузов, а також систему захисту від хімічних та біологічних атак.

У виданні повідомляють, що Володимир Зеленський у розмові з Прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо звертався з проханням надати бронетехніку та винищувачі. Останні Канада передати не може, а от бронетехніка є.

Окрім Senator APC, канадські збройні сили виводять з експлуатації близько 85 легких броньованих автомобілів Coyote (LAV) та 32 броньованих автомобілів швидкої допомоги Bison.

Coyote та Bison – це бронетранспортери створені компанією General Dynamics Land Systems. Вони можуть бути адаптовані для різних потреб.

blank
Bison APC Фото з відкритих джерел

Bison використовується для транспортування, як броньована швидка, командний пункт, або машина технічного обслуговування тощо.

Coyote – випускався в трьох варіантах: “Mast” з щогловою системою спостереження, варіант з дистанційним комплексом спостереження та базовий варіант розвідувального/командного пункту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають