9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

Канада підтвердила передачу Україні 39 новітніх БТР Super Bison

Цього літа Канада відправить в Україну 39 одиниць бронетехніки для Сил оборони нашої держави.

Про це заявила міністр національної оборони Канади Аніта Ананд, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Нові бронетранспортери надійдуть у якості військово-технічної допомоги, яка необхідна для боротьби проти окупаційних військ РФ.

Бронемашини LAV II ACSV Super Bison призначалися для канадської армії та були в процесі доставки, але замість цього будуть передані Збройним силам України.

Учора Аніта Ананд відвідала підприємство оборонної компанії General Dynamics Land Systems-Canada. Під час візиту, міністр підтвердила зобов’язання уряду Канади передати Україні нову бронетехніку.

Колісні машини є частиною військової підтримки України в розмірі 500 мільйонів канадських доларів, що передбачена бюджетом Канади.

Базове шасі LAV II ACSV Super Bison можна використовувати як машини швидкої допомоги, машини для обслуговування та евакуації або для перевезення військ.

Також разом із бронетранспортерами Канада відправить в Україну запасні деталі для них та шість камер з високою роздільною здатністю для використання на безпілотниках Bayraktar TB2, які за замовленням України виробляються у Туреччині.

Спростування інформаціі стосовно закупівлі Україною турецьких ударних БПЛА

Очікується, що бронетранспортери прибудуть в Україну цього літа після того, як українські військові пройдуть необхідне тренування.

Угода про постачання Збройним силам України броньованих машин, які призначені виключно для транспортування військ, буде супроводжуватися пакетом технічної підтримки виробником General Dynamics Land Systems-Canada.

Армія Канади замовила 360 броньованих машин бойової підтримки (ACSV) у восьми варіантах у рамках контракту на 3 мільярди доларів. Бронемашина оснащена системою підвіски нового покоління та вдосконаленою силовою установкою.

Захисна здатність бронетранспортера Super Bison покращена завдяки подвійному V-подібному днищу корпуса та спеціальним кріпленням сидінь, що сукупно підвищує стійкість до підриву на мінах та саморобних вибухових пристроях поглинаючи енергію вибуху. Машина здатна рухатися на швидкості понад 100 км, дальністю ходу на одній заправці 600 км.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають