9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

Канада передасть Україні запасні стволи до гармат M777

Україна отримає від Канади запасні стволи для забезпечення артилерійських систем M777.

Про виділення нової військової допомоги оголосила міністр оборони Канади Аніта Ананд, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Вона заявила, що Україні нададуть 10 замінних стволів, призначених для причіпних гаубиць М777, які раніше передали західні партнери ЗСУ для оборони від агресії Росії.

Вартість чергового пакету військової допомоги оцінюється приблизно в 9 мільйонів канадських доларів і доповнює попередню пожертву Канадою гаубиць M777, понад 20 000 артилерійських боєприпасів і навчання українських військових Збройними силами Канади використовувати це обладнання.

blank

Ця військова допомога доповнює військову допомогу, яку Канада надала Україні з лютого 2022 року, яка включає передачу причіпних гаубиць M777 із запасів канадських збройних сил та зобов’язання про закупівлю понад 20 000 155-мм артилерійських боєприпасів зі Сполучених Штатів.

Передача запасних стволів забезпечить збереження дальності та точності гаубиць M777, оскільки зношені стволи вимагають регулярної заміни.

Ця підтримка узгоджується з підтримкою критичних потреб, наданих Україні союзниками та партнерами.

У квітні Канада відправила Україні гаубиці M777, що є частиною військової допомоги на суму понад 130 мільйонів канадських доларів.

blank

Нагадуємо, у квітні стало відомо, що Україна отримає від Канади високоточні далекобійні снаряди Excalibur для 155-мм гаубиць.

Також Канада закупить та відправить Україні 20 000 артилерійських снарядів калібру 155-мм.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають