9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

Калібрований металопрокат, що для чого

Калібрований металопрокат має широкий спектр застосування в різних областях промисловості: від будівництва до заготовки деталей механізмів.

Калібрований круг

Калиброванный круг, пруток, кругляк - ТСК "Агат" (г. Киев)

Одним з найчастіше використаних продуктів з каліброваного металопрокату є калібрований круг. Зовні калібрований круг схожий на звичайний сталевий прут, тільки більш рівний, акуратний, виконаний з урахуванням жорстких норм та вимог до точності. Така продукція представлена на сайті https://ambar.org.ua/kalibrovanyjkr.

Калібрований круг використовується як заготовка для деталей механізмів, болтів, шпильок, валів та інших виробів. Тому вимоги до точності його виконання вищі.

Круг 13 мм калібрований Ст.40Х ціна. Купити недорого в Україні - ТОНМЕТ

Зважаючи на універсальність цього виду металопрокату, круг використовується в наступних галузях: будівництво, оскільки круг сталевий гарячекатаний легко піддається зварюванню, він використовується в будівництві монолітно-каркасних конструкційний для зв’язку елементів. Найбільш затребуваний круг із перетином 28-280 мм з конструкційної, легованої сталі. Продукція із низьколегованої сталі використовується в системах заземлення, в районах із суворим кліматом, круг із інструментальної вуглецевої сталі служить заготовкою для виробництва ріжучих інструментів.

Виготовляється він з того ж гарячекатаного дроту шляхом додаткової прокатки або волочіння. У цьому особлива увага приділяється якості геометрії та відсутності відхилень. Сировиною може бути і вуглецева, і легована сталь, у тому числі нержавіюча. До якості сировини пред’являються ті ж вимоги, що і при виготовленні звичайних дротів.

Серед інших виробів металопрокату, калібрований прокат має такі переваги:

  • висока якість обробки поверхні – без тріщин, задирок та інших дефектів;
  • гарне співвідношення міцності та гнучкості;
  • зручність різання, зварювання, згинання та інших металообробних операцій;
  • опірність корозійним процесам, можливість експлуатації навіть у агресивних середовищах.

У деяких випадках поверхню виробу додатково полірують, у результаті виходить майже дзеркальна поверхня. Однак у будь-якому випадку стандарти вимагають, щоб вироби були захищені олією від корозії. Виняток зроблено тільки для круга з нержавіючої сталі, також обійтися без масла можна за погодженням із замовником.

Калібрований шестигранник

Купити калібрований шестигранник - ТБК "Агат" (м. Київ)

Шестигранник, як це випливає з назви, є сталевим виробом, у якого є шість рівних між собою граней, що становлять при поперечному розрізі рівносторонній шестигранник. Така продукція виготовляється компанією Амбар та представлена в каталозі https://ambar.org.ua/kalibrovanyj.

Кожна сфера, у якій використовується шестигранник, пред’являє щодо нього свої вимоги. Однак є і загальні вимоги або характеристики шестигранника, до них відноситься його довжина, діаметр, а також точність розмірів та форми. Зазначимо також, що при виборі сталевого шестигранника для тієї чи іншої сфери використання, одним із вирішальних показників може стати той матеріал, який використаний для виготовлення шестигранника.

Останні новини:

Зараз читають