9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Червня, 2022

Івано-Франківські рятувальники замовили нову пожежну техніку

Управління ДСНС України в Івано-Франківській області підписало договір із ТОВ “Компанія Тітал” на закупівлю пожежної машини за 7,1 мільйона гривень.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Galka.if.ua.

Згідно з угодою, придбають спецавтомобіль середнього класу моделі АЦ-8-50 на базі вантажівки MAN. Як зазначено у тендерній документації, машина призначена для “гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій у гірських районах”.

Пожежна машина повнопривідна, вміщує до 8 тисяч літрів води, обладнана пристроями для вимірювання рівня води та піноутворювача, а також зовнішнім управлінням двигуном. У комплектації автомобіля наявні ручні вогнегасники, бензопили та медичні ноші.

Окрім переможця участь у торгах взяло лише ТОВ “Торговий дім Егрітек”, яке представляло продукцію ТОВ “Промислова компанія “Пожмашина”, що належить Олегові Авер’янову – депутату Чернігівської облради від Радикальної партії Олега Ляшка. Обидва учасники не торгувались і не знижували вартість своїх пропозицій.

Закупівлю провели за грантові кошти Європейського Союзу в рамках проєкту “Спільний захист людей та навколишнього середовища шляхом створення українсько-польської системи попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні”.

За останні чотири роки Івано-Франківське обласне управління ДСНС не закуповувало пожежних машин. Натомість аналогічний за технічними характеристиками спецавтомобіль замовляло в грудні 2020-го Луганське управління лісового господарства за 6,96 мільйона гривень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають