9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

«Запоріжсталь» оновила систему зв’язку на залізничному транспорті комбінату

Металургійний комбінат «Запоріжсталь» вклав 3,2 млн гривень у модернізацію системи зв’язку на залізничному транспорті.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

У рамках переходу з аналогового зв’язку на цифровий комбінат придбав 225 радіостанцій Motorola для диспетчерів та локомотивних бригад.

Новинки відповідають єдиним вимогам стандартів щодо побудови систем технологічного радіозв’язку групи «Метінвест». Обладнання забезпечує стабільну та якісну передачу даних, що дозволяє виконувати маневрові та проїзні роботи на комбінаті максимально безпечно. Крім цього, нові рації енергоефективні та надійні в експлуатації.

«Цифровізація зв’язку дозволяє ефективно планувати всі технологічні процеси, покращувати роботу в управлінні рухом залізничного транспорту. Це експлуатація тягового рухомого складу, вагонного парку, інфраструктури, взаємодія із суміжними функціями. І головне – стабільний та якісний зв’язок забезпечує безпеку наших співробітників під час роботи», – зазначив Олег Адаманов, директор з транспорту та логістики «Запоріжсталі».

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що «Запоріжсталь» підтвердила відповідність міжнародним стандартам якості, екологічності та охорони праці у листопаді 2021 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають