9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 14 Серпня, 2022

Японія та Україна домовилися про співпрацю в області цифрової трансформації

Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров зустрівся з Міністром цифровізації Японії Карен Макішима.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Міністерства цифрової трансформації України.

Це була перша офіційна зустріч між міністерствами обох країн.

Повідомляється, що під час зустрічі міністри обговорили напрями співпраці, зокрема у форматі діджитал, міністрів G7, де Японія буде головувати наступного року. Мінцифри зацікавлене в поглибленні співробітництва й обміні найкращими практиками розвитку IT-галузі та розбудови електронного уряду. 

«Міністерство цифровізації з’явилося в Японії лише минулого року, тому ми готові експортувати досвід швидкої цифрової трансформації в Україні. А згодом плануємо підписати Меморандум про співпрацю між міністерствами», — пишуть в Мінцифри.

«Уже майже 3 роки ми будуємо цифрову державу. І навіть попри повномасштабне вторгнення, продовжуємо впроваджувати нові сервіси та послуги з огляду на потреби українців. Японія теж зараз сфокусувалася на цифровій трансформації та покращенні сфери державних послуг. Ми готові поділитися українським досвідом та нашими найкращими розробками», — зазначив Михайло Федоров.

У Мінцифри зазначають, що Японії цікавий досвід України у сфері кіберзахисту та підтримки об’єктів критичної інфраструктури.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають