9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

У КПІ розпочалися нові курси з архітектури високонавантажених систем та розробки ігор від Genesis

У лютому 2022 року в КПІ ім. І. Сікорського стартують два нові курси — «Розробка мобільних ігор» та «Архітектура високонавантажених систем». Їх факультет інформатики та обчислювальної техніки (ФІОТ) запускає спільно з ІТ-компанією Genesis.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ITC.ua.

Освітня програма з розробки ігор

Минулого року обсяг світового ігрового ринку склав $180 млрд. Очікується, що у 2027 році цей показник досягне $314 мільярдів з сукупним середньорічним темпом зростання (CAGR) у 9,64%. Щоб задовольнити попит на спеціалістів у геймдеві, Genesis розробили спільний освітній курс разом з ФІОТ.

Програма присвячена створенню власної мобільної гри, яку розроблятимуть у багатоплатформовому середовищі Unity. Протягом курсу студенти пройдуть усі етапи роботи над продуктом — від концепції та налаштування ігрової сцени до тестування та підготовки гри до релізу.

Курс завершать командним змаганням зі швидкісної розробки ігор, яке допоможе студентам закріпити свої знання та створити власний проєкт. Автори курсу зауважують, що це не іспит, а практичне заняття, тож доєднатися зможуть усі охочі.

Курс про роботу високонавантажених систем

Освітня програма про високонавантажені системи охоплює вивчення типів архітектур, баз даних та стратегій кешування, роботу з платформами Docker та Kubernetes. Дисципліна призначена для студентів магістратури.

Восени 2021 року Genesis запропонував таку програму Факультету інформатики Національного університету «Києво-Могилянська академія». Навчання тривало один семестр. Курс отримав схвальні відгуки від студентів, тому його повторять у наступному навчальному році.  

Водночас студенти Факультету інформатики та обчислюваної техніки продовжують навчання на курсах мобільної розробки на iOS і тестування програмного забезпечення. Їх також запустили в партнерстві з Genesis восени 2021 року.

Про співпрацю КПІ Genesis

Освітні програми запустили згідно з меморандумом про довгострокову співпрацю, який університет та екосистема ІТ-бізнесів Genesis підписали минулого року. У рамках меморандуму компанія співпрацює з навчальним закладом задля створення нових освітніх програм та інфраструктурних проєктів.

І освітня програма з розробки ігор, і курс про роботу високонавантажених систем — предмети за вибором, які включені до основної програми вивчення в університеті. Вони розпочались у другому семестрі 2021-2022 навчального року. Наприкінці року студенти складуть заліки з цих дисциплін. Після закінчення вишу вони отримають диплом та додаток до нього, де бали за курси зарахують на рівні з іншими предметами.

Останні новини:

Зараз читають