9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

Вже 90% населення України мають доступ до мережі 4G

«Київстар» під’єднав до широкосмугового інтернету ще 78 населених пунктів і наразі доступ до послуг 4G вже є у мешканців майже 16 тис. міст і сіл, де проживає 90% населення України.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ITC.ua.

30 листопада найбільший український оператор мобільного зв’язку збільшив територію радіо покриття мережі у 20 областях України, активувавши технологію 4G ще на 59 базових станціях. Це дало можливість покращити якість зв’язку і надавати послуги швидкісного мобільного інтернету 4G ще у 78 населених пунктів, де загалом проживає 66 тис. людей.

У мережі «Київстар» технологія LTE наразі активована на 18,5 тис. базових станцій, які обслуговують вже 90% населення України.

«Київстар» також повідомив деякі нові статистичні дані:

  • У 3 кварталі 2021 року у розвиток нових технологій зв’язку та розширення покриття мережі 4G було інвестовано 1,1 млрд грн.
  • З початку розвитку в Україні технології 4G у 2018 році й по сьогодні «Київстар» інвестував понад 20 мільярдів гривень у будівництво нової мережі та ліцензії.
  • Кількість абонентів, які скористались швидкісним мобільним інтернетом, в минулому кварталі збільшилась на 32%.
  • За обсягами використання мобільного інтернету на абонента (7 ГБ на місяць) Україна обігнала ряд країн, де запровадження 4G почалося значно раніше. Зокрема, згадуються Аргентина, Бельгія, Грузія, Бразилія та інші.

Останні новини:

Зараз читають