9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

Вже 90% населення України мають доступ до мережі 4G

«Київстар» під’єднав до широкосмугового інтернету ще 78 населених пунктів і наразі доступ до послуг 4G вже є у мешканців майже 16 тис. міст і сіл, де проживає 90% населення України.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ITC.ua.

30 листопада найбільший український оператор мобільного зв’язку збільшив територію радіо покриття мережі у 20 областях України, активувавши технологію 4G ще на 59 базових станціях. Це дало можливість покращити якість зв’язку і надавати послуги швидкісного мобільного інтернету 4G ще у 78 населених пунктів, де загалом проживає 66 тис. людей.

У мережі «Київстар» технологія LTE наразі активована на 18,5 тис. базових станцій, які обслуговують вже 90% населення України.

«Київстар» також повідомив деякі нові статистичні дані:

  • У 3 кварталі 2021 року у розвиток нових технологій зв’язку та розширення покриття мережі 4G було інвестовано 1,1 млрд грн.
  • З початку розвитку в Україні технології 4G у 2018 році й по сьогодні «Київстар» інвестував понад 20 мільярдів гривень у будівництво нової мережі та ліцензії.
  • Кількість абонентів, які скористались швидкісним мобільним інтернетом, в минулому кварталі збільшилась на 32%.
  • За обсягами використання мобільного інтернету на абонента (7 ГБ на місяць) Україна обігнала ряд країн, де запровадження 4G почалося значно раніше. Зокрема, згадуються Аргентина, Бельгія, Грузія, Бразилія та інші.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають