9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 5 Грудня, 2023

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації отримав кіберполігон

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації отримав навчально-тренувальний комплекс з кібербезпеки.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

На кафедрі кібербезпеки Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (ВІТІ) імені Героїв Крут розгорнуто кіберполігон, який призначений для виявлення, реагування, протидії та попередження кіберзагроз.

Також, комплекс можна використовувати для аналізу та розслідування кіберінцидентів, він призначений для підвищення якості освітнього процесу.

До складу комплексу входять програмно-технічні засоби, ситуаційний центр, комплекс технічних засобів та включає в себе 80 автоматизованих робочих місць для курсантів та слухачів інституту, що навчаються за спеціальністю «Кібербезпека».

Кіберполігон забезпечує стале функціонування програмно-апаратного ядра, надання можливості створення, модифікації та реалізації сценаріїв та контролю проведення навчальних занять, тренувань з кібербезпеки.

Оперативне управління інфраструктурою кіберполігону забезпечує ситуаційний центр, який призначений для підготовки та проведення навчальних занять та тренувань, а також реагування на кібератаки у ході їх проведення.

Віртуальну інфраструктуру розгорнуто на базі серверного кластера. Вона забезпечує надання базових сервісів, використання системи дистанційного навчання, проведення наукових досліджень та змагань по типу CTF (Capture the Flag) і навчань із забезпечення захисту інфраструктури в кіберпросторі.

Доступ до ресурсів комплексу здійснюється через захищений віртуальний канал з використанням двофакторної автентифікації.

Це разом з потужним брандмауером та антивірусним програмним забезпеченням гарантує захист внутрішньої інфраструктури навчально-тренувального комплексу від зовнішніх загроз.

Про інститут

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації — вищий військовий навчальний заклад, який здійснює набір для підготовки офіцерських кадрів з повною вищою освітою для Збройних Сил України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій, Служби зовнішньої розвідки України.

У 2018 році навчальному закладу присвоїли почесне найменування «імені Героїв Крут».

Останні новини:

Зараз читають