9.5 C
Alba Iulia
Середа, 7 Грудня, 2022

Великий український IT-аутсорсер SoftServe придбав польського розробника Coders Center

blank
Фотографію взято з сайту http://itc.ua/

Міжнародна IT-компанія з українським корінням SoftServe оголосила про поглинання приватної технологічної компанії Coders Center, головний офіс якої розташований в Польщі. Угода була остаточно завершена 17 січня 2017 року, точні фінансові умови не розголошуються, повідомила прес-служба SoftServe.

Заснована в 2014 році, компанія Coders Center спеціалізується на системах управління контентом корпорацій (Enterprise Content Management Systems, ECMS) і платформах електронної комерції – повідомляє ITCua.

«Менеджмент компанії Coders Center зробив виняткову роботу, будуючи ефективний бізнес в сфері цифрового маркетингу і комерції для корпорацій світового рівня, – розповів Браян Борак, chief operating officer, SoftServe. – Coders Center привнесе цінний досвід у впровадження систем управління контентом для корпорацій, і це поглинання підтримує стратегію SoftServe в посиленні нашої платформи і крос-вертикального галузевого досвіду ».

Відзначимо, що за три роки роботи, Coders Center створив ряд користувальницьких рішень для більш ніж двадцяти клієнтів, серед яких Bossard Holding AG, General Electric Healthcare, International Personal Finance, Oriflame Sweden, Saint-Gobain і NES Global. Після закінчення операції поглинання, Томаш Гібас, CEO і Якуб Коба, CTO в Coders Center займуть позиції в команді трансформацій SoftServe.

«Ми дуже раді приєднатися до SoftServe, світовому лідеру з розробки програмного забезпечення та компанії, яка повністю поділяє нашу пристрасть до інноваційних цифрових рішень, – підкреслює Томаш Гібас. – Це поглинання дозволить нашим клієнтам і розробникам отримати доступ до додаткових ресурсів і глобальної мережі з понад 4000 технічних фахівців. Це дасть нам можливість приносити навіть більшу цінність для сучасних корпорацій ».

Відзначимо, що це вже другий крок у збільшенні потужностей SoftServe, який днями оголосив про нове партнерство з ADAM Software.

Автор – 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають